De beste middenvelders voor je Coach van het Jaar-team
Alle 143 middenvelders die je in Coach van het Jaar kunt kopen, op volgorde van de punten die ons model voor de rest van het seizoen verwacht. Je koopt 4 tot 6 middenvelders in je selectie van 15. Per speelronde stel je er 3 tot 5 op. De prijzen lopen van 1,0 tot 4,0 miljoen, gemiddeld 1,7 miljoen.
De kolom behaald laat zien wat elke middenvelder in de 8 gespeelde speelronden echt scoorde, gerekend met de puntentelling van Coach van het Jaar. Die punten staan naast de projectie en niet erin: verwacht gaat over de wedstrijden die nog komen, en de kolom totaal telt de twee bij elkaar op.
Prijzen bijgewerkt op 9 september 2026. De verwachte punten rekenen mee met elke datarun, dus dit is altijd dezelfde lijst waar ook ons eigen team op gebaseerd is.
Drie middenvelders die eruit springen
Meeste punten
PSV
- Prijs
- 4,0 mln
- Punten
- 134,5
- Per mln
- 33,6
De hoogste seizoensprojectie van deze linie.
Meeste punten per miljoen
Feyenoord
- Prijs
- 2,0 mln
- Punten
- 132,2
- Per mln
- 66,1
De beste verhouding tussen prijs en verwachte punten.
Beste koopje
Joël van den Berg
PSV
- Prijs
- 1,2 mln
- Punten
- 57,3
- Per mln
- 45,9
De beste middenvelder tot 1,2 miljoen die hierboven nog niet staat.
Wat levert een middenvelder punten op in Coach van het Jaar?
Dit is de puntentelling zoals die voor deze linie geldt. Daar zit meteen het verschil tussen de spellen: dezelfde speler is in het ene spel een topkeuze en in het andere middenmoot, puur omdat de telling anders weegt. Ons model rekent met exact deze regels.
| Doelpunt | +8 |
| Doelpunt uit een strafschop | +4 |
| Assist | +3 |
| Zijn club wint | +3 |
| Zijn club speelt gelijk | +1 |
| Gele kaart | -3 |
| Tweede gele kaart | -3 |
| Rode kaart | -8 |
| Strafschop gemist | -2 |
Alle 143 middenvelders op een rij
143 middenvelders
| # | Speler | Club | Waarde | Behaald | Verwachte punten | Totaal | Per miljoen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guus Til basis | PSV |
4,0 mln | 59,0 | 1.268 | 2.789 | 131 |
| 3 | Sven Mijnans | PSV |
3,8 mln | 49,0 | 3.909 | 1.403 | 174 |
| 9 | Sem Steijn | Feyenoord |
3,0 mln | 11,0 | 2.698 | 1.067 | 231 |
| 4 | Julian Brandt basis | Ajax |
2,8 mln | 47,0 | 2.194 | 3.061 | 242 |
| 5 | Tjaronn Chery | N.E.C. |
2,8 mln | 37,0 | 3.165 | 2.714 | 429 |
| 6 | Davy Klaassen | Ajax |
2,8 mln | 33,0 | 1.744 | 2.858 | 446 |
| 7 | Oscar Gloukh | Ajax |
2,8 mln | 32,0 | 2.441 | 1.930 | 407 |
| 8 | Luciano Valente | Feyenoord |
2,8 mln | 51,0 | 2.292 | 3.139 | 475 |
| 18 | Kristian Hlynsson | FC Twente |
2,8 mln | 4,0 | 3.321 | 3.782 | 400 |
| 22 | Paul Wanner !geblesseerd, duur onbekend | PSV |
2,8 mln | 22,0 | 2.322 | 2.041 | 208 |
| 12 | Kodai Sano | PSV |
2,5 mln | 23,0 | 2.408 | 3.826 | 289 |
| 21 | Steven Berghuis !geblesseerd, duur onbekend | Ajax |
2,5 mln | 24,0 | 1.846 | 1.764 | 353 |
| 74 | Jerdy Schouten !geblesseerd tot en met 1 mei | PSV |
2,5 mln | - | 2.127 | 1.220 | 375 |
| 11 | Calvin Stengs nieuw | AZ |
2,2 mln | 33,0 | 1.007 | 1.989 | 417 |
| 19 | Sofyan Amrabat nieuw | Ajax |
2,2 mln | 8,0 | 2.135 | 2.258 | 360 |
| 20 | Noé Lebreton | N.E.C. |
2,2 mln | 11,0 | 1.157 | 2.329 | 322 |
| 23 | Ringo Meerveld | sc Heerenveen |
2,2 mln | 17,0 | 1.530 | 2.298 | 214 |
| 24 | Dani de Wit | FC Utrecht |
2,2 mln | 21,0 | 1.215 | 1.506 | 326 |
| 31 | Oussama Targhalline | Feyenoord |
2,2 mln | 16,0 | 2.658 | 3.112 | 433 |
| 124 | Victor Jensen | FC Utrecht |
2,2 mln | - | 3.924 | 3.034 | 340 |
| 2 | Gjivai Zechiël basis | Feyenoord |
2,0 mln | 69,0 | 1.658 | 3.380 | 476 |
| 10 | Younes Taha | FC Twente |
2,0 mln | 33,0 | 2.839 | 2.771 | 445 |
| 13 | Mohamed Ihattaren basis | Fortuna Sittard |
2,0 mln | 47,0 | 3.155 | 3.560 | 404 |
| 14 | Jorthy Mokio | Ajax |
2,0 mln | 20,0 | 1.180 | 2.604 | 360 |
| 17 | Thomas van den Belt | FC Twente |
2,0 mln | 17,0 | 1.903 | 3.103 | 461 |
| 32 | Peer Koopmeiners | AZ |
2,0 mln | 27,0 | 2.485 | 1.404 | 230 |
| 37 | Ramiz Zerrouki | FC Twente |
2,0 mln | 17,0 | 1.670 | 1.960 | 180 |
| 38 | Valdemar Byskov nieuw | AZ |
2,0 mln | 13,0 | 2.449 | 3.903 | 471 |
| 41 | Shunsuke Mito !geblesseerd, duur onbekend | Sparta Rotterdam |
2,0 mln | 11,0 | 1.047 | 1.227 | 179 |
| 42 | Kees Smit !geblesseerd, duur onbekend | AZ |
2,0 mln | 21,0 | 2.030 | 2.235 | 420 |
| 43 | Thijs Oosting | PEC Zwolle |
2,0 mln | 7,0 | 2.413 | 3.223 | 444 |
| 56 | Rayane Bounida | Ajax |
2,0 mln | 0,0 | 1.852 | 1.350 | 272 |
| 63 | Joris van Overeem | FC Utrecht |
2,0 mln | 3,0 | 2.250 | 1.499 | 124 |
| 66 | Marius Broholm nieuw | FC Utrecht |
2,0 mln | 4,0 | 3.928 | 2.806 | 468 |
| 109 | Jakub Moder | Feyenoord |
2,0 mln | - | 1.952 | 1.432 | 150 |
| 122 | Willum Thór Willumsson | N.E.C. |
2,0 mln | 1,0 | 3.733 | 3.130 | 339 |
| 15 | Irakli Yegoian bank | Excelsior |
1,8 mln | 43,0 | 2.367 | 1.487 | 461 |
| 16 | Adam Tahaui | N.E.C. |
1,8 mln | 24,0 | 3.451 | 2.687 | 325 |
| 25 | David van der Werff | FC Groningen |
1,8 mln | 33,0 | 1.408 | 2.178 | 444 |
| 26 | Charles Vanhoutte nieuw | Feyenoord |
1,8 mln | 20,0 | 3.881 | 2.344 | 312 |
| 28 | Darko Nejasmic | N.E.C. |
1,8 mln | 13,0 | 1.614 | 1.160 | 424 |
| 29 | Tygo Land | FC Groningen |
1,8 mln | 30,0 | 3.192 | 3.634 | 125 |
| 30 | Robin van Cruijsen | Sparta Rotterdam |
1,8 mln | 13,0 | 2.639 | 2.070 | 405 |
| 33 | Jorg Schreuders | FC Groningen |
1,8 mln | 35,0 | 2.411 | 2.983 | 287 |
| 34 | Daouda Weidmann | FC Twente |
1,8 mln | 36,0 | 2.750 | 1.788 | 234 |
| 36 | Melle Meulensteen | Go Ahead Eagles |
1,8 mln | 24,0 | 3.522 | 2.668 | 368 |
| 44 | Noah Naujoks | Excelsior |
1,8 mln | 19,0 | 3.648 | 2.110 | 423 |
| 48 | Pelle Clement | FC Groningen |
1,8 mln | 20,0 | 3.108 | 3.985 | 191 |
| 49 | Noah Fernandez | PSV |
1,8 mln | 21,0 | 1.341 | 3.305 | 293 |
| 51 | Tika de Jonge | FC Groningen |
1,8 mln | 14,0 | 3.173 | 1.063 | 193 |
| 52 | Jordy Clasie | AZ |
1,8 mln | 18,0 | 2.124 | 3.682 | 131 |
| 53 | Thijs Kraaijeveld | Feyenoord |
1,8 mln | 17,0 | 3.383 | 3.509 | 409 |
| 59 | Tobias van den Elshout | Feyenoord |
1,8 mln | 9,0 | 2.272 | 1.686 | 414 |
| 62 | Jamiro Monteiro | N.E.C. |
1,8 mln | 6,0 | 2.223 | 3.749 | 194 |
| 67 | Davy van den Berg | FC Utrecht |
1,8 mln | 11,0 | 1.263 | 1.564 | 236 |
| 69 | Dennis Geiger nieuw | N.E.C. |
1,8 mln | 2,0 | 2.341 | 1.425 | 239 |
| 72 | Odysseus Velanas | PEC Zwolle |
1,8 mln | 4,0 | 1.825 | 1.511 | 256 |
| 83 | Dirk Proper !geblesseerd, duur onbekend | sc Heerenveen |
1,8 mln | 5,0 | 2.130 | 3.426 | 265 |
| 85 | Stije Resink !geblesseerd tot en met 1 januari | AZ |
1,8 mln | - | 2.910 | 3.188 | 201 |
| 101 | Tonny Vilhena nieuw | Willem II |
1,8 mln | -2,0 | 1.577 | 1.705 | 280 |
| 102 | Alonzo Engwanda | FC Utrecht |
1,8 mln | - | 1.359 | 1.415 | 365 |
| 103 | Jens Toornstra | Sparta Rotterdam |
1,8 mln | 2,0 | 1.205 | 2.477 | 298 |
| 111 | Vito van Crooij | Willem II |
1,8 mln | 0,0 | 1.277 | 2.299 | 461 |
| 112 | Mathieu Maertens nieuw | SC Cambuur |
1,8 mln | 5,0 | 1.524 | 1.101 | 413 |
| 129 | Cedric Hatenboer | Sparta Rotterdam |
1,8 mln | -1,0 | 1.985 | 3.127 | 261 |
| 35 | Abdellah Ouazane | Ajax |
1,5 mln | 14,0 | 3.796 | 3.348 | 129 |
| 39 | Rafik El Arguioui | SC Cambuur |
1,5 mln | 37,0 | 3.177 | 3.098 | 289 |
| 46 | Dave Kwakman | AZ |
1,5 mln | 30,0 | 3.197 | 3.564 | 244 |
| 47 | Luca Oyen | sc Heerenveen |
1,5 mln | 17,0 | 1.769 | 1.174 | 180 |
| 50 | Philip Brittijn | Fortuna Sittard |
1,5 mln | 27,0 | 3.386 | 2.294 | 466 |
| 54 | Evert Linthorst | Go Ahead Eagles |
1,5 mln | 14,0 | 1.697 | 2.174 | 471 |
| 57 | Uriël van Aalst | Willem II |
1,5 mln | 13,0 | 1.369 | 1.478 | 279 |
| 58 | Ilano Silva Timas | Excelsior |
1,5 mln | 14,0 | 2.450 | 1.315 | 290 |
| 60 | Harrie Kuster | Telstar |
1,5 mln | 2,0 | 1.160 | 2.275 | 480 |
| 68 | Nils Rossen | Telstar |
1,5 mln | 6,0 | 2.929 | 3.274 | 201 |
| 70 | Shiloh 't Zand nieuw | Fortuna Sittard |
1,5 mln | 18,0 | 1.488 | 2.007 | 129 |
| 71 | Edouard Michut | Fortuna Sittard |
1,5 mln | 25,0 | 2.477 | 3.885 | 296 |
| 73 | Levi Smans | sc Heerenveen |
1,5 mln | 14,0 | 3.894 | 1.894 | 370 |
| 78 | Tobias Sommer nieuw | PEC Zwolle |
1,5 mln | 4,0 | 3.429 | 3.711 | 392 |
| 80 | Juho Kilo | ADO Den Haag |
1,5 mln | 0,0 | 2.897 | 1.982 | 287 |
| 81 | Ayoni Santos | Sparta Rotterdam |
1,5 mln | 7,0 | 1.401 | 3.242 | 475 |
| 89 | Matej Sin | ADO Den Haag |
1,5 mln | 2,0 | 1.669 | 2.871 | 403 |
| 90 | Alvin Nordin nieuw | FC Groningen |
1,5 mln | 3,0 | 2.119 | 2.318 | 312 |
| 91 | Julian Baas | Sparta Rotterdam |
1,5 mln | 5,0 | 1.760 | 3.899 | 265 |
| 92 | Marcus Linday | sc Heerenveen |
1,5 mln | 1,0 | 3.308 | 2.693 | 175 |
| 93 | Yassin Oukili !geblesseerd, duur onbekend | Fortuna Sittard |
1,5 mln | 10,0 | 3.496 | 2.788 | 163 |
| 94 | Kasper Boogaard !geblesseerd, duur onbekend | Willem II |
1,5 mln | -1,0 | 2.697 | 2.115 | 481 |
| 104 | Calvin Twigt | Willem II |
1,5 mln | 9,0 | 3.933 | 3.396 | 390 |
| 105 | Yacqub Finey nieuw | Excelsior |
1,5 mln | 0,0 | 1.648 | 2.045 | 166 |
| 106 | Nicky Souren | SC Cambuur |
1,5 mln | 5,0 | 3.450 | 2.579 | 290 |
| 108 | Ryan Thomas | PEC Zwolle |
1,5 mln | 1,0 | 2.675 | 2.184 | 175 |
| 120 | Isak Hansen-Aarøen | N.E.C. |
1,5 mln | -2,0 | 3.641 | 1.767 | 358 |
| 121 | Jan Zamburek | ADO Den Haag |
1,5 mln | 2,0 | 3.855 | 3.182 | 144 |
| 131 | Nick Fichtinger | PEC Zwolle |
1,5 mln | 0,0 | 2.173 | 1.654 | 359 |
| 133 | Rik Mulders | SC Cambuur |
1,5 mln | 4,0 | 3.154 | 1.787 | 368 |
| 138 | Jordy Bawuah | FC Twente |
1,5 mln | 3,0 | 1.859 | 3.075 | 448 |
| 27 | Joël van den Berg | PSV |
1,2 mln | 11,0 | 3.336 | 2.142 | 119 |
| 40 | Lewis Schouten | AZ |
1,2 mln | 35,0 | 3.754 | 2.674 | 308 |
| 45 | Tyrone Owusu | Telstar |
1,2 mln | 22,0 | 3.035 | 3.425 | 368 |
| 55 | Iwan Henstra | SC Cambuur |
1,2 mln | 7,0 | 2.102 | 3.587 | 435 |
| 61 | Lennard Hartjes | Excelsior |
1,2 mln | 16,0 | 1.210 | 2.542 | 264 |
| 64 | Nolhan Courtens | sc Heerenveen |
1,2 mln | 21,0 | 3.523 | 3.687 | 132 |
| 75 | Gabi Caschili nieuw | Telstar |
1,2 mln | 3,0 | 3.869 | 3.576 | 199 |
| 76 | Hessel de Wit | AZ |
1,2 mln | 3,0 | 3.202 | 1.760 | 402 |
| 77 | Nick de Groot | Fortuna Sittard |
1,2 mln | 10,0 | 1.412 | 2.171 | 157 |
| 82 | Gabriël Reiziger | PEC Zwolle |
1,2 mln | -3,0 | 3.367 | 2.850 | 163 |
| 84 | Valentin Sulzbacher nieuw | Excelsior |
1,2 mln | 3,0 | 2.697 | 1.185 | 162 |
| 86 | Daniel van Vianen | Excelsior |
1,2 mln | 9,0 | 2.551 | 3.746 | 465 |
| 87 | Alwande Roaldsøy nieuw | Sparta Rotterdam |
1,2 mln | - | 1.399 | 2.881 | 455 |
| 88 | Gilles van der Wal nieuw | PEC Zwolle |
1,2 mln | 0,0 | 1.534 | 3.909 | 217 |
| 95 | Travis Hernes | FC Groningen |
1,2 mln | 4,0 | 3.436 | 3.903 | 404 |
| 96 | Rojendro Oudsten | Telstar |
1,2 mln | 1,0 | 1.255 | 3.393 | 210 |
| 97 | Jahelille Hall nieuw | FC Groningen |
1,2 mln | 0,0 | 3.289 | 2.117 | 385 |
| 98 | Yassir Salah Rahmouni | Go Ahead Eagles |
1,2 mln | 4,0 | 3.683 | 3.255 | 376 |
| 99 | Mylian Jiménez | ADO Den Haag |
1,2 mln | -2,0 | 2.697 | 2.826 | 375 |
| 100 | Sven Simons | Fortuna Sittard |
1,2 mln | 1,0 | 1.316 | 3.685 | 465 |
| 110 | Julian van Esdonk nieuw | Willem II |
1,2 mln | - | 2.241 | 2.714 | 351 |
| 113 | Finn de Bruin | ADO Den Haag |
1,2 mln | 0,0 | 3.690 | 3.857 | 159 |
| 114 | Thijs Muller !geblesseerd, duur onbekend | Willem II |
1,2 mln | - | 1.504 | 1.791 | 125 |
| 115 | Gijs Besselink | FC Twente |
1,2 mln | - | 2.797 | 3.894 | 379 |
| 117 | Wessel van der Goot nieuw | SC Cambuur |
1,2 mln | - | 2.385 | 3.128 | 319 |
| 123 | Ethan Apkakou | SC Cambuur |
1,2 mln | 4,0 | 2.422 | 2.220 | 381 |
| 125 | Anass Zarrouk | Willem II |
1,2 mln | 0,0 | 2.019 | 2.609 | 476 |
| 130 | Isaiah Ahmed | Telstar |
1,2 mln | 1,0 | 2.558 | 3.841 | 329 |
| 132 | Amine Lachkar nieuw | Willem II |
1,2 mln | - | 3.142 | 3.999 | 404 |
| 134 | Jari Schuurman | Willem II |
1,2 mln | 0,0 | 1.452 | 1.406 | 140 |
| 135 | Oualid Agougil | FC Utrecht |
1,2 mln | 6,0 | 1.085 | 3.551 | 152 |
| 136 | Gani Buyukhan | Fortuna Sittard |
1,2 mln | 1,0 | 3.483 | 2.538 | 241 |
| 137 | Jadiel Pereira da Gama | PEC Zwolle |
1,2 mln | 0,0 | 2.230 | 3.103 | 217 |
| 139 | Daan Visser | SC Cambuur |
1,2 mln | - | 1.904 | 2.246 | 151 |
| 140 | Robbin Weijenberg | Go Ahead Eagles |
1,2 mln | 0,0 | 2.156 | 3.215 | 262 |
| 141 | Sam de Laat | N.E.C. |
1,2 mln | - | 2.620 | 1.458 | 443 |
| 65 | Noach Shenkman nieuw | Telstar |
1,0 mln | 8,0 | 2.905 | 2.941 | 479 |
| 79 | Per van Loon | Willem II |
1,0 mln | 2,0 | 2.345 | 1.753 | 275 |
| 107 | Merijn van de Wiel | N.E.C. |
1,0 mln | 0,0 | 3.393 | 1.623 | 367 |
| 116 | Alhaji Bah nieuw | Fortuna Sittard |
1,0 mln | - | 1.799 | 1.099 | 251 |
| 118 | Benjamin Nagel nieuw | FC Twente |
1,0 mln | - | 3.325 | 3.866 | 197 |
| 119 | Moussa Gbemou | Fortuna Sittard |
1,0 mln | 1,0 | 2.313 | 3.541 | 320 |
| 126 | Givaro Rahajaän nieuw | PEC Zwolle |
1,0 mln | - | 1.049 | 3.828 | 359 |
| 127 | Divano Fernandez Iglesias nieuw | Willem II |
1,0 mln | - | 1.511 | 2.090 | 385 |
| 128 | Sebas Wermenbil nieuw | Willem II |
1,0 mln | - | 1.064 | 3.169 | 469 |
| 142 | Jismerai Dillema | FC Groningen |
1,0 mln | 0,0 | 3.899 | 3.406 | 317 |
| 143 | Wiebe van der Heide | SC Cambuur |
1,0 mln | 0,0 | 2.462 | 3.500 | 359 |
Geen middenvelder gevonden. Pas je zoekterm aan.
Hoe deze rangschikking tot stand komt
Per speler rekenen we door wat hij vorig seizoen deed (doelpunten, assists, speeltijd, kaarten), hoe sterk zijn club is volgens de titelmarkt en hoe groot de kans is dat hij in de basis staat. Daar gaat de puntentelling hierboven regel voor regel overheen. Bij een middenvelder wegen doelpunten en assists het zwaarst, maar in dit spel telt ook mee wat een middenvelder aan de achterkant oplevert. Spelers met het label nieuw hebben nog geen Eredivisie-minuten; voor hen is de prijs het enige signaal over de rol die hun club voor ze in gedachten heeft.
Punten per miljoen is de kolom waar de meeste winst zit: je budget is de echte beperking, niet de kwaliteit van de spelers die je mag kiezen. Zodra de bookmakers opengaan komt de markt er per speelronde overheen, en dan verschuift het advies per duel in plaats van per seizoen.
De andere linies in Coach van het Jaar
Dezelfde linie in de andere poules
Elk spel prijst zijn spelers zelf en telt de punten anders, dus de volgorde hierboven geldt alleen voor Coach van het Jaar. Speel je meerdere poules, dan zijn dit dezelfde middenvelders met de prijzen en de telling van dat spel.
Veelgestelde vragen
Wie is de beste middenvelder in Coach van het Jaar?
Op verwachte punten is dat Guus Til van PSV: het model komt uit op 134,5 punten over een heel seizoen, tegen een prijs van 4,0 miljoen. Dat is een verwachting en geen belofte, want ze komen uit de cijfers van vorig seizoen, de sterkte van zijn club en de puntentelling van dit spel. De meeste punten is niet hetzelfde als de beste koop: kijk daarom ook naar de kolom punten per miljoen.
Welke middenvelder levert het meeste op voor zijn prijs?
Op punten per miljoen is dat Gjivai Zechiël (Feyenoord), 2,0 miljoen voor 66,1 punten per miljoen. Een team vol koopjes wint niet vanzelf, want je moet je budget ook opmaken. De winst zit erin dat je op deze linie bespaart en dat geld op een andere plek in je team uitgeeft.
Hoeveel middenvelders heb je nodig in Coach van het Jaar?
Je koopt 4 tot 6 middenvelders in je selectie van 15. Per speelronde stel je er 3 tot 5 op. Je hebt in totaal 32,0 miljoen te besteden aan 15 spelers, met maximaal 1 per club. Er staan 143 middenvelders op deze lijst om uit te kiezen.
Andere Eredivisie-poules
Per poule de invulling met de meeste verwachte punten, doorgerekend op de puntentelling van dat spel.

















