De beste aanvallers voor je Coach van het Jaar-team
Alle 129 aanvallers die je in Coach van het Jaar kunt kopen, op volgorde van de punten die ons model voor de rest van het seizoen verwacht. Je koopt 3 tot 4 aanvallers in je selectie van 15. Per speelronde stel je er 2 tot 3 op. De prijzen lopen van 1,0 tot 3,8 miljoen, gemiddeld 1,8 miljoen.
De kolom behaald laat zien wat elke aanvaller in de 8 gespeelde speelronden echt scoorde, gerekend met de puntentelling van Coach van het Jaar. Die punten staan naast de projectie en niet erin: verwacht gaat over de wedstrijden die nog komen, en de kolom totaal telt de twee bij elkaar op.
Prijzen bijgewerkt op 9 september 2026. De verwachte punten rekenen mee met elke datarun, dus dit is altijd dezelfde lijst waar ook ons eigen team op gebaseerd is.
Drie aanvallers die eruit springen
Meeste punten
PSV
- Prijs
- 3,8 mln
- Punten
- 118,1
- Per mln
- 31,5
De hoogste seizoensprojectie van deze linie.
Meeste punten per miljoen
Feyenoord
- Prijs
- 2,5 mln
- Punten
- 114,3
- Per mln
- 45,7
De beste verhouding tussen prijs en verwachte punten.
Beste koopje
ADO Den Haag
- Prijs
- 1,5 mln
- Punten
- 52,7
- Per mln
- 35,2
De beste aanvaller tot 1,5 miljoen die hierboven nog niet staat.
Wat levert een aanvaller punten op in Coach van het Jaar?
Dit is de puntentelling zoals die voor deze linie geldt. Daar zit meteen het verschil tussen de spellen: dezelfde speler is in het ene spel een topkeuze en in het andere middenmoot, puur omdat de telling anders weegt. Ons model rekent met exact deze regels.
| Doelpunt | +6 |
| Doelpunt uit een strafschop | +4 |
| Assist | +2 |
| Zijn club wint | +3 |
| Zijn club speelt gelijk | +1 |
| Gele kaart | -3 |
| Tweede gele kaart | -3 |
| Rode kaart | -8 |
| Strafschop gemist | -2 |
Alle 129 aanvallers op een rij
129 aanvallers
| # | Speler | Club | Waarde | Behaald | Verwachte punten | Totaal | Per miljoen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ricardo Pepi | PSV |
3,8 mln | 32,0 | 2.817 | 1.888 | 141 |
| 7 | Ivan Perisic | PSV |
3,8 mln | 29,0 | 1.106 | 2.757 | 407 |
| 31 | Ruben van Bommel | PSV |
3,2 mln | 26,0 | 2.059 | 1.032 | 460 |
| 3 | Anis Hadj Moussa | Feyenoord |
3,0 mln | 46,0 | 1.016 | 3.945 | 178 |
| 9 | Marcos Leonardo nieuw | Ajax |
3,0 mln | 14,0 | 3.562 | 2.164 | 206 |
| 27 | Dennis Man | PSV |
3,0 mln | 4,0 | 2.077 | 1.933 | 161 |
| 45 | Viktor Tsyhankov nieuw | Ajax |
3,0 mln | - | 3.701 | 2.639 | 266 |
| 5 | Wout Weghorst | FC Twente |
2,8 mln | 38,0 | 1.370 | 1.655 | 452 |
| 57 | Sami Ouaissa !geblesseerd, duur onbekend | PSV |
2,8 mln | 0,0 | 1.505 | 3.164 | 466 |
| 2 | Nacho Ferri nieuw | Feyenoord |
2,5 mln | 45,0 | 1.996 | 2.514 | 425 |
| 4 | Tolu Arokodare | Ajax |
2,5 mln | 38,0 | 1.219 | 1.155 | 347 |
| 6 | Mexx Meerdink basis | AZ |
2,5 mln | 41,0 | 2.041 | 3.603 | 199 |
| 13 | Kasper Dolberg !geblesseerd tot en met 1 juli | Ajax |
2,5 mln | 29,0 | 2.539 | 3.710 | 275 |
| 16 | Daan Rots | FC Twente |
2,5 mln | 19,0 | 1.601 | 3.880 | 412 |
| 18 | Bryan Linssen | N.E.C. |
2,5 mln | 11,0 | 2.000 | 1.492 | 464 |
| 35 | Dusan Tadic nieuw | N.E.C. |
2,5 mln | 9,0 | 1.751 | 2.956 | 380 |
| 123 | Alassane Pléa !geblesseerd tot en met 1 januari | PSV |
2,5 mln | 3,0 | 1.224 | 1.523 | 398 |
| 8 | Esmir Bajraktarevic | PSV |
2,2 mln | 24,0 | 2.625 | 3.542 | 415 |
| 12 | Thom van Bergen | FC Groningen |
2,2 mln | 46,0 | 2.339 | 2.332 | 274 |
| 15 | Jacob Trenskow basis | sc Heerenveen |
2,2 mln | 26,0 | 2.976 | 3.804 | 426 |
| 20 | Sondre Ørjasæter | FC Twente |
2,2 mln | 23,0 | 1.471 | 1.188 | 393 |
| 21 | Mathis Suray | Go Ahead Eagles |
2,2 mln | 41,0 | 2.416 | 3.894 | 423 |
| 22 | Filip Thorvaldsen nieuw | FC Twente |
2,2 mln | 16,0 | 1.479 | 1.680 | 297 |
| 30 | Koen Kostons | PEC Zwolle |
2,2 mln | 9,0 | 2.283 | 1.476 | 426 |
| 36 | Artem Stepanov | FC Utrecht |
2,2 mln | 27,0 | 3.776 | 1.748 | 261 |
| 49 | Emre Mor nieuw !geblesseerd, duur onbekend | N.E.C. |
2,2 mln | 6,0 | 3.711 | 3.039 | 461 |
| 52 | Ángel Alarcón | FC Utrecht |
2,2 mln | 14,0 | 1.361 | 3.155 | 125 |
| 11 | Marko Pjaca | FC Twente |
2,0 mln | 29,0 | 2.206 | 2.658 | 311 |
| 17 | Kaj Sierhuis !geblesseerd, duur onbekend | N.E.C. |
2,0 mln | 15,0 | 2.136 | 2.402 | 357 |
| 19 | Ro-Zangelo Daal | AZ |
2,0 mln | 37,0 | 1.524 | 2.983 | 325 |
| 24 | Weslley Patati | AZ |
2,0 mln | 22,0 | 1.612 | 2.312 | 456 |
| 26 | Yoann Cathline | FC Utrecht |
2,0 mln | 21,0 | 3.326 | 2.037 | 265 |
| 28 | Victor Edvardsen | Go Ahead Eagles |
2,0 mln | 41,0 | 2.007 | 1.706 | 198 |
| 29 | Clement Bischoff nieuw | N.E.C. |
2,0 mln | 10,0 | 3.024 | 1.764 | 130 |
| 33 | Gaoussou Diarra | Feyenoord |
2,0 mln | 22,0 | 3.368 | 3.059 | 470 |
| 38 | Dylan Vente | sc Heerenveen |
2,0 mln | 13,0 | 2.114 | 3.390 | 352 |
| 43 | Oliver Edvardsen | Ajax |
2,0 mln | 8,0 | 2.415 | 2.897 | 139 |
| 46 | Jizz Hornkamp !geblesseerd, duur onbekend | AZ |
2,0 mln | 19,0 | 3.721 | 2.674 | 232 |
| 54 | Shaqueel van Persie !geblesseerd, duur onbekend | Feyenoord |
2,0 mln | 14,0 | 2.258 | 3.869 | 249 |
| 59 | Mitchell van Bergen | Sparta Rotterdam |
2,0 mln | 4,0 | 3.596 | 1.519 | 327 |
| 82 | Sem van Duijn | FC Utrecht |
2,0 mln | 4,0 | 2.261 | 1.269 | 254 |
| 98 | Sydney van Hooijdonk | PEC Zwolle |
2,0 mln | 1,0 | 3.090 | 3.546 | 119 |
| 100 | Gonçalo Borges | Feyenoord |
2,0 mln | 1,0 | 1.779 | 2.534 | 295 |
| 118 | Younes Namli | PEC Zwolle |
2,0 mln | - | 3.014 | 1.708 | 360 |
| 10 | Milan Zonneveld basis | Sparta Rotterdam |
1,8 mln | 38,0 | 3.552 | 1.147 | 435 |
| 14 | Brynjólfur Willumsson | FC Groningen |
1,8 mln | 44,0 | 2.774 | 2.359 | 424 |
| 23 | Adrian Blake | FC Utrecht |
1,8 mln | 22,0 | 2.296 | 2.917 | 311 |
| 25 | Søren Tengstedt bank | Go Ahead Eagles |
1,8 mln | 62,0 | 3.377 | 1.541 | 439 |
| 32 | Amir Bouhamdi | PSV |
1,8 mln | 17,0 | 2.852 | 1.492 | 309 |
| 34 | Ayoub Oufkir | AZ |
1,8 mln | 25,0 | 2.017 | 3.898 | 296 |
| 37 | Stefán Ingi Sigurdarson | Go Ahead Eagles |
1,8 mln | 31,0 | 2.139 | 3.370 | 458 |
| 42 | Maxence Rivera | sc Heerenveen |
1,8 mln | 20,0 | 3.497 | 1.370 | 287 |
| 44 | Devin Haen | Willem II |
1,8 mln | 20,0 | 3.655 | 2.437 | 292 |
| 47 | Anthony Descotte | Fortuna Sittard |
1,8 mln | 32,0 | 2.825 | 3.857 | 392 |
| 51 | Patrick Brouwer | Telstar |
1,8 mln | 14,0 | 3.701 | 3.339 | 464 |
| 55 | Elias Sørensen nieuw | PEC Zwolle |
1,8 mln | 10,0 | 1.491 | 1.286 | 138 |
| 60 | Erik Flataker nieuw | Go Ahead Eagles |
1,8 mln | 15,0 | 1.941 | 2.692 | 341 |
| 61 | Ibrahim Cissoko nieuw | PEC Zwolle |
1,8 mln | 7,0 | 1.677 | 1.697 | 214 |
| 65 | Andrej Kostic nieuw | Sparta Rotterdam |
1,8 mln | 2,0 | 2.256 | 1.122 | 452 |
| 66 | Marko Farji nieuw | sc Heerenveen |
1,8 mln | 7,0 | 3.188 | 1.141 | 329 |
| 67 | Jacob Ondrejka nieuw | FC Groningen |
1,8 mln | 8,0 | 3.062 | 3.635 | 478 |
| 71 | Ayodele Thomas | N.E.C. |
1,8 mln | 2,0 | 1.056 | 2.446 | 187 |
| 72 | Lanroy Machine nieuw | sc Heerenveen |
1,8 mln | 4,0 | 3.437 | 3.441 | 471 |
| 75 | Lequincio Zeefuik | Fortuna Sittard |
1,8 mln | 28,0 | 2.363 | 3.486 | 470 |
| 80 | Kristoffer Peterson | Fortuna Sittard |
1,8 mln | 4,0 | 1.338 | 3.129 | 133 |
| 81 | Alireza Jahanbakhsh nieuw | Excelsior |
1,8 mln | 5,0 | 1.646 | 2.145 | 352 |
| 107 | Nordin Amrabat nieuw | FC Utrecht |
1,8 mln | 0,0 | 2.558 | 2.701 | 184 |
| 124 | Naci Ünüvar | FC Twente |
1,8 mln | 0,0 | 3.787 | 2.668 | 175 |
| 39 | Jesse Bal | ADO Den Haag |
1,5 mln | 8,0 | 3.498 | 2.946 | 347 |
| 40 | Aymen Sliti | Excelsior |
1,5 mln | 31,0 | 2.593 | 1.928 | 461 |
| 48 | Yannick Eduardo | ADO Den Haag |
1,5 mln | 23,0 | 2.486 | 2.018 | 336 |
| 50 | Evan Rottier | ADO Den Haag |
1,5 mln | 15,0 | 2.708 | 3.190 | 325 |
| 56 | Thomas Verheydt | Willem II |
1,5 mln | 8,0 | 2.257 | 3.010 | 144 |
| 58 | Ilyes Hamache nieuw | SC Cambuur |
1,5 mln | 28,0 | 1.552 | 2.181 | 394 |
| 62 | Daryl van Mieghem | ADO Den Haag |
1,5 mln | 3,0 | 3.903 | 3.489 | 132 |
| 64 | Oskar Zawada | FC Groningen |
1,5 mln | 5,0 | 1.752 | 1.923 | 438 |
| 73 | Dylan Mbayo | PEC Zwolle |
1,5 mln | 10,0 | 3.685 | 1.706 | 445 |
| 76 | Joel Ideho | Sparta Rotterdam |
1,5 mln | 3,0 | 2.419 | 1.119 | 486 |
| 77 | Ole Romeny nieuw | Fortuna Sittard |
1,5 mln | 5,0 | 2.631 | 3.523 | 373 |
| 83 | Luka Reischl !geblesseerd, duur onbekend | ADO Den Haag |
1,5 mln | 0,0 | 1.355 | 1.326 | 217 |
| 87 | Amourricho van Axel Dongen nieuw | Ajax |
1,5 mln | - | 2.635 | 1.231 | 129 |
| 88 | Eser Gürbüz | Willem II |
1,5 mln | 1,0 | 2.712 | 1.612 | 204 |
| 89 | Richonell Margaret | Go Ahead Eagles |
1,5 mln | 4,0 | 2.501 | 2.063 | 284 |
| 91 | Donát Bárány nieuw | ADO Den Haag |
1,5 mln | 8,0 | 3.665 | 3.172 | 410 |
| 92 | Rui Mendes | Telstar |
1,5 mln | 9,0 | 1.695 | 1.995 | 342 |
| 94 | Skye Vink | SC Cambuur |
1,5 mln | 4,0 | 1.351 | 1.177 | 327 |
| 96 | Jaden Slory | Willem II |
1,5 mln | 5,0 | 3.285 | 1.305 | 393 |
| 102 | Cameron Peupion !geblesseerd, duur onbekend | ADO Den Haag |
1,5 mln | - | 1.214 | 1.421 | 338 |
| 103 | Emirhan Demircan | Telstar |
1,5 mln | 4,0 | 1.575 | 3.507 | 194 |
| 106 | Mario Domínguez nieuw | Excelsior |
1,5 mln | -2,0 | 3.639 | 3.597 | 472 |
| 108 | Jivayno Zinhagel | Feyenoord |
1,5 mln | 12,0 | 2.749 | 2.399 | 216 |
| 111 | Nökkvi Thórisson nieuw | Telstar |
1,5 mln | - | 2.042 | 3.878 | 344 |
| 115 | Armin Culum !geblesseerd, duur onbekend | Willem II |
1,5 mln | - | 3.079 | 1.415 | 120 |
| 116 | Ágúst Orri Thorsteinsson nieuw | Excelsior |
1,5 mln | - | 1.982 | 3.847 | 458 |
| 121 | Miliano Jonathans | FC Utrecht |
1,5 mln | - | 3.399 | 1.799 | 466 |
| 126 | Thibo Baeten | Go Ahead Eagles |
1,5 mln | 8,0 | 2.108 | 2.990 | 181 |
| 127 | Noah Ohio | FC Utrecht |
1,5 mln | - | 1.540 | 3.592 | 433 |
| 41 | David Garden nieuw | Excelsior |
1,2 mln | 29,0 | 1.492 | 3.408 | 314 |
| 53 | Casper Terho | Sparta Rotterdam |
1,2 mln | 9,0 | 1.233 | 1.059 | 136 |
| 63 | Nicolas Binder | SC Cambuur |
1,2 mln | 23,0 | 2.934 | 2.741 | 164 |
| 68 | Nils Eggens | FC Groningen |
1,2 mln | 16,0 | 1.889 | 2.023 | 379 |
| 69 | Bendegúz Kovács | AZ |
1,2 mln | 1,0 | 3.753 | 2.776 | 347 |
| 70 | Kirayno Schaken nieuw | sc Heerenveen |
1,2 mln | 11,0 | 2.935 | 3.028 | 319 |
| 74 | Jelani Seedorf | Telstar |
1,2 mln | 3,0 | 1.559 | 1.827 | 439 |
| 78 | Oskar Sivertsen | Go Ahead Eagles |
1,2 mln | 7,0 | 2.109 | 2.426 | 123 |
| 79 | Sami Bouhoudane | SC Cambuur |
1,2 mln | 7,0 | 2.921 | 3.354 | 384 |
| 84 | Lucas Vennegoor of Hesselink | FC Twente |
1,2 mln | 8,0 | 1.627 | 1.440 | 355 |
| 85 | Fabian Kvam | SC Cambuur |
1,2 mln | 16,0 | 1.941 | 1.789 | 224 |
| 90 | Julian Oerip nieuw | AZ |
1,2 mln | - | 1.950 | 2.217 | 390 |
| 93 | Fofin Turay | Telstar |
1,2 mln | 0,0 | 3.708 | 3.198 | 301 |
| 95 | Emmanuel Chigozie Owen nieuw | FC Utrecht |
1,2 mln | 0,0 | 1.772 | 3.961 | 331 |
| 99 | Nigel Groenewald nieuw | FC Twente |
1,2 mln | - | 2.469 | 3.366 | 415 |
| 101 | Jalen Hawkins | ADO Den Haag |
1,2 mln | 0,0 | 2.746 | 1.040 | 284 |
| 105 | Wiebe Kooistra | SC Cambuur |
1,2 mln | 1,0 | 2.070 | 2.576 | 300 |
| 109 | Ryan Metu | FC Groningen |
1,2 mln | 6,0 | 1.741 | 3.402 | 222 |
| 110 | Nigel Thomas nieuw | ADO Den Haag |
1,2 mln | - | 2.563 | 3.742 | 233 |
| 114 | Wassim Bouziane | AZ |
1,2 mln | 0,0 | 2.784 | 1.496 | 165 |
| 125 | Giannino Vianello | Sparta Rotterdam |
1,2 mln | 0,0 | 2.726 | 1.903 | 250 |
| 128 | Danyello Look | SC Cambuur |
1,2 mln | - | 2.978 | 1.682 | 152 |
| 86 | Kevin Kers | N.E.C. |
1,0 mln | 3,0 | 1.983 | 3.679 | 364 |
| 97 | Nesto Groen | Excelsior |
1,0 mln | 13,0 | 3.141 | 1.531 | 249 |
| 104 | Fabiano Rust nieuw | Telstar |
1,0 mln | 0,0 | 1.140 | 2.656 | 177 |
| 112 | Jermaine Rijssel nieuw | sc Heerenveen |
1,0 mln | - | 3.195 | 3.735 | 465 |
| 113 | David Stockbrink nieuw | Fortuna Sittard |
1,0 mln | - | 1.032 | 2.890 | 363 |
| 117 | Dani Tijman nieuw | Go Ahead Eagles |
1,0 mln | 0,0 | 1.514 | 3.664 | 359 |
| 119 | Ismael Mouhoul nieuw | Willem II |
1,0 mln | - | 1.908 | 1.500 | 211 |
| 120 | Luca Maal nieuw | Willem II |
1,0 mln | - | 3.522 | 2.004 | 459 |
| 122 | Dani van Loenen nieuw | ADO Den Haag |
1,0 mln | 0,0 | 3.790 | 2.131 | 408 |
| 129 | Ofosu Boakye | Go Ahead Eagles |
1,0 mln | 0,0 | 1.887 | 3.048 | 426 |
Geen aanvaller gevonden. Pas je zoekterm aan.
Hoe deze rangschikking tot stand komt
Per speler rekenen we door wat hij vorig seizoen deed (doelpunten, assists, speeltijd, kaarten), hoe sterk zijn club is volgens de titelmarkt en hoe groot de kans is dat hij in de basis staat. Daar gaat de puntentelling hierboven regel voor regel overheen. Bij een aanvaller wegen doelpunten veruit het zwaarst, dus de vraag is vooral hoeveel kansen zijn club creeert en of hij de vaste eerste spits is. Spelers met het label nieuw hebben nog geen Eredivisie-minuten; voor hen is de prijs het enige signaal over de rol die hun club voor ze in gedachten heeft.
Punten per miljoen is de kolom waar de meeste winst zit: je budget is de echte beperking, niet de kwaliteit van de spelers die je mag kiezen. Zodra de bookmakers opengaan komt de markt er per speelronde overheen, en dan verschuift het advies per duel in plaats van per seizoen.
De andere linies in Coach van het Jaar
Dezelfde linie in de andere poules
Elk spel prijst zijn spelers zelf en telt de punten anders, dus de volgorde hierboven geldt alleen voor Coach van het Jaar. Speel je meerdere poules, dan zijn dit dezelfde aanvallers met de prijzen en de telling van dat spel.
Veelgestelde vragen
Wie is de beste aanvaller in Coach van het Jaar?
Op verwachte punten is dat Ricardo Pepi van PSV: het model komt uit op 118,1 punten over een heel seizoen, tegen een prijs van 3,8 miljoen. Dat is een verwachting en geen belofte, want ze komen uit de cijfers van vorig seizoen, de sterkte van zijn club en de puntentelling van dit spel. De meeste punten is niet hetzelfde als de beste koop: kijk daarom ook naar de kolom punten per miljoen.
Welke aanvaller levert het meeste op voor zijn prijs?
Op punten per miljoen is dat Nacho Ferri (Feyenoord), 2,5 miljoen voor 45,7 punten per miljoen. Een team vol koopjes wint niet vanzelf, want je moet je budget ook opmaken. De winst zit erin dat je op deze linie bespaart en dat geld op een andere plek in je team uitgeeft.
Hoeveel aanvallers heb je nodig in Coach van het Jaar?
Je koopt 3 tot 4 aanvallers in je selectie van 15. Per speelronde stel je er 2 tot 3 op. Je hebt in totaal 32,0 miljoen te besteden aan 15 spelers, met maximaal 1 per club. Er staan 129 aanvallers op deze lijst om uit te kiezen.
Andere Eredivisie-poules
Per poule de invulling met de meeste verwachte punten, doorgerekend op de puntentelling van dat spel.

















