Harrie Kuster

Harrie Kuster statistieken, goals en assists per seizoen

Middenvelder · SC Telstar logo SC Telstar ·rugnummer 14 ·21 jaar ·183 cm

Statistieken dit seizoen

Harrie Kuster staat in 2026/27 op 3 duels (55 minuten), met 0 doelpunten en 0 assists.

Duels
3
Goals
0
Assists
0
Minuten
55
Seizoen 2026/27

Speeltijd

Duels
3
Minuten
55
Gemiddeld cijfer
6,38

Aanvallend

Schoten
1
Sleutelpasses
1
Geslaagde dribbels
1

Passing

Passes
9
Aangekomen passes
5
Passnauwkeurigheid
55,56%

Verdedigend

Duels gewonnen
4
Duelpercentage
33,3%

Discipline

Overtredingen
2
Overtredingen tegen
3

Cijfers per seizoen

Seizoen Club Duels Min. Goals Assists Cijfer
2026/27 Telstar 3 55 0 0 6,38
2024/25 FC Twente 2 10 0 0 6,83

Cijfer = gemiddelde wedstrijdbeoordeling over dat seizoen. Alleen Eredivisie-duels.

Harrie Kuster in je poule: waarde en verwachte punten

In Scorito TopCoach kost Harrie Kuster 0,8 miljoen.

Behaald is wat hij in de 7 gespeelde speelronden echt scoorde; verwacht gaat over de wedstrijden die nog komen en telt dat dus niet nog eens mee. Elk spel telt anders, dus lees ze per poule. In Match King telt de positie: een doelpunt van een middenvelder is daar 32 punten waard.

Pouletips Premium

Verwachte punten van Harrie Kuster zijn alleen voor leden

Wat het model voor de rest van het seizoen van hem verwacht, en zijn plek in de ranglijst van zijn linie, zie je met een lidmaatschap. Zijn prijs en zijn behaalde punten blijven voor iedereen zichtbaar. Voor 10 euro per jaar krijg je er de ploegbouwer-Excels bij, en een site zonder advertenties en zonder cookiebanner.

Bekijk Pouletips Premium, 10 euro per jaar

Wie is Harrie Kuster?

Harrie Kuster hoort met zijn 21 jaar bij de jonge garde van SC Telstar en kreeg in 2026/27 al volop speeltijd. In de Eredivisie 2026/27 kwam hij tot 3 wedstrijden. Bekijk hoe Telstar het doet op de clubpagina en duel voor duel in het speelschema van Telstar.

Veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten maakte Harrie Kuster dit seizoen?

Harrie Kuster maakte 0 doelpunten en gaf 0 assists in 3 duels in de Eredivisie 2026/27.

Bij welke club speelt Harrie Kuster?

Harrie Kuster speelt bij SC Telstar in de Eredivisie en draagt rugnummer 14.

Welke positie speelt Harrie Kuster?

Harrie Kuster is middenvelder.

Hoeveel punten heeft Harrie Kuster dit seizoen al behaald?

Na 7 speelronden staat Harrie Kuster op 0 punten in Scorito TopCoach en 3 punten in ESPN Fantasy Voetbal en 2 punten in Coach van het Jaar. Elk spel telt anders, dus die getallen horen niet bij elkaar opgeteld te worden. Ze komen uit de doelpunten, assists, speelminuten en kaarten van de gespeelde wedstrijden, gerekend met de puntentelling van dat spel.

Wat kost Harrie Kuster in de poulespellen?

Harrie Kuster kost 0,8 miljoen in Scorito TopCoach. Hij staat voor 4,9 miljoen in ESPN Fantasy Voetbal en 1,5 miljoen in Coach van het Jaar.

Andere sleutelspelers van Telstar

Meer Eredivisie-tools

Schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief

Tips, voorspellingen en updates over al onze poules. Elke week gratis in je inbox.

Geen spam. Uitschrijven kan altijd.