Marius Broholm

Marius Broholm statistieken, goals en assists per seizoen

Aanvaller · FC Utrecht logo FC Utrecht ·rugnummer 80 ·21 jaar ·176 cm

Statistieken dit seizoen

Marius Broholm staat in 2026/27 op 3 duels (101 minuten), met 0 doelpunten en 0 assists.

Duels
3
Goals
0
Assists
0
Minuten
101
Seizoen 2026/27

Speeltijd

Duels
3
Minuten
101
Gemiddeld cijfer
6,62

Aanvallend

Doelpunten plus assists per 90 minuten
0
Geslaagde dribbels
2

Passing

Passes
51
Aangekomen passes
44
Passnauwkeurigheid
86,27%
Voorzetten
2
Lange ballen
1

Verdedigend

Duels gewonnen
9
Duelpercentage
50%
Kopduels gewonnen
1
Tackles
1
Ontzette ballen
2

Discipline

Gele kaarten
1
Overtredingen
3
Overtredingen tegen
5

Cijfers per seizoen

Seizoen Club Duels Min. Goals Assists Cijfer
2026/27 FC Utrecht 3 101 0 0 6,62

Cijfer = gemiddelde wedstrijdbeoordeling over dat seizoen. Alleen Eredivisie-duels.

Marius Broholm in je poule: waarde en verwachte punten

In Scorito TopCoach kost Marius Broholm 1,2 miljoen.

! Marius Broholm is geblesseerd. De verwachte punten hieronder gaan over een heel seizoen en houden daar geen rekening mee, dus het advies koopt hem niet.

Behaald is wat hij in de 7 gespeelde speelronden echt scoorde; verwacht gaat over de wedstrijden die nog komen en telt dat dus niet nog eens mee. Elk spel telt anders, dus lees ze per poule. In Match King telt de positie: een doelpunt van een aanvaller is daar 16 punten waard. Bij Scorito TopCoach en ESPN Fantasy Voetbal en Coach van het Jaar heeft hij nog geen Eredivisie-minuten staan.

Pouletips Premium

Verwachte punten van Marius Broholm zijn alleen voor leden

Wat het model voor de rest van het seizoen van hem verwacht, en zijn plek in de ranglijst van zijn linie, zie je met een lidmaatschap. Zijn prijs en zijn behaalde punten blijven voor iedereen zichtbaar. Voor 10 euro per jaar krijg je er de ploegbouwer-Excels bij, en een site zonder advertenties en zonder cookiebanner.

Bekijk Pouletips Premium, 10 euro per jaar

Wie is Marius Broholm?

Marius Broholm hoort met zijn 21 jaar bij de jonge garde van FC Utrecht en kreeg in 2026/27 al volop speeltijd. In de Eredivisie 2026/27 kwam hij tot 3 wedstrijden. Bekijk hoe FC Utrecht het doet op de clubpagina en duel voor duel in het speelschema van FC Utrecht.

Veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten maakte Marius Broholm dit seizoen?

Marius Broholm maakte 0 doelpunten en gaf 0 assists in 3 duels in de Eredivisie 2026/27.

Bij welke club speelt Marius Broholm?

Marius Broholm speelt bij FC Utrecht in de Eredivisie en draagt rugnummer 80.

Welke positie speelt Marius Broholm?

Marius Broholm is aanvaller.

Hoeveel punten heeft Marius Broholm dit seizoen al behaald?

Na 7 speelronden staat Marius Broholm op -24 punten in Scorito TopCoach en 2 punten in ESPN Fantasy Voetbal en 1 punten in Coach van het Jaar. Elk spel telt anders, dus die getallen horen niet bij elkaar opgeteld te worden. Ze komen uit de doelpunten, assists, speelminuten en kaarten van de gespeelde wedstrijden, gerekend met de puntentelling van dat spel.

Wat kost Marius Broholm in de poulespellen?

Marius Broholm kost 1,2 miljoen in Scorito TopCoach. Hij staat voor 7,0 miljoen in ESPN Fantasy Voetbal en 2,0 miljoen in Coach van het Jaar.

Andere sleutelspelers van FC Utrecht

Meer Eredivisie-tools

Schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief

Tips, voorspellingen en updates over al onze poules. Elke week gratis in je inbox.

Geen spam. Uitschrijven kan altijd.