Beste passnauwkeurigheid in de Keuken Kampioen Divisie
Het percentage aangekomen passes in de Keuken Kampioen Divisie. Alleen spelers met minstens 800 speelminuten staan in deze lijst: zonder die grens wordt hij gewonnen door een wisselspeler die vier passes gaf en ze alle vier aan liet komen.
Welke speler heeft de beste passnauwkeurigheid in de Keuken Kampioen Divisie?
Rodney Kongolo (FC Emmen) heeft met 93,9% aangekomen passes de beste passnauwkeurigheid van de Keuken Kampioen Divisie, over 5 wedstrijden in seizoen 2026/27.
Daarachter volgen Joshua Mukeh (93,8%), Madi Monamay (93,5%) en Geronimo Spina (92,2%).
Passnauwkeurigheid per speler
Seizoen 2026/27. Top 40 van 302 spelers met minstens 211 speelminuten.
| # | Speler | Passnauwkeurigheid |
|---|---|---|
| 1 | Rodney Kongolo FC Emmen | 93,9% |
| 2 | Joshua Mukeh FC Emmen | 93,8% |
| 3 | Madi Monamay Jong PSV | 93,5% |
| 4 | Geronimo Spina Jong Ajax | 92,2% |
| 5 | Liam van Gelderen RKC Waalwijk | 92,0% |
| 6 | Gabin Blancquart VVV-Venlo | 91,9% |
| 7 | Julian Sijbrands Jong AZ | 91,8% |
| 8 | Rion Ichihara Jong AZ | 91,6% |
| 9 | Mylo van der Lans Jong Ajax | 91,4% |
| 10 | Mathijs Menu Jong AZ | 91,3% |
| 11 | Fabian Merién Jong PSV | 91,0% |
| 12 | Max Balard NAC Breda | 90,6% |
| 13 | Per Kloosterboer Jong FC Utrecht | 90,1% |
| 14 | Jordy de Wijs RKC Waalwijk | 90,0% |
| 15 | Erik Schouten FC Volendam | 90,0% |
| 16 | Michael Bresser Jong PSV | 89,9% |
| 17 | Alessandro Hojabrpour FC Emmen | 89,8% |
| 18 | Finn Dicke MVV Maastricht | 89,7% |
| 19 | Emmanuel van de Blaak Almere City | 89,7% |
| 20 | Jaden Pinas FC Dordrecht | 89,6% |
| 21 | Mawouna Amevor FC Volendam | 89,4% |
| 22 | Michel Ludwig Helmond Sport | 89,4% |
| 23 | Alex Schalk VVV-Venlo | 88,9% |
| 24 | Mark Verkuijl Jong Ajax | 88,7% |
| 25 | Nordin Bukala FC Volendam | 88,5% |
| 26 | Precious Ugwu FC Volendam | 88,3% |
| 27 | Ricardo-Felipe Schwarz Vitesse | 88,3% |
| 28 | Boet Mulders Jong PSV | 88,2% |
| 29 | Thomas Kok De Graafschap | 88,2% |
| 30 | Casper Staring FC Emmen | 88,1% |
| 31 | Donny Warmerdam De Graafschap | 88,1% |
| 32 | Damon Mirani Heracles Almelo | 88,1% |
| 33 | Loek Postma RKC Waalwijk | 88,0% |
| 34 | Lucas Beerten Roda JC | 87,9% |
| 35 | Sheddy Barglan FC Den Bosch | 87,7% |
| 36 | Luca Blondeau FC Volendam | 87,6% |
| 37 | Joshua Nisbet Roda JC | 87,3% |
| 38 | Stan Henderikx FC Dordrecht | 87,3% |
| 39 | Ryan van de Pavert Jong Ajax | 87,2% |
| 40 | Tijn Peters Jong Ajax | 87,2% |
Over deze cijfers
Alle cijfers komen per wedstrijd van onze statistiekleverancier en worden per seizoen opgeteld. Het seizoen loopt nog, dus deze ranglijst schuift elke speelronde op. De lijst gaat over spelers die nu in een selectie van de Keuken Kampioen Divisie zitten. Wie de competitie verliet, staat er niet in.
Deze cijfers zijn de basis van het poule-advies. Op de TopCoach-adviespagina staat welk team het model koopt, en in de volledige spelerslijst zie je per speler zijn prijs en zijn verwachte punten. De Keuken Kampioen Divisie-hub heeft daarnaast per club de vorm en de voorspelling per duel.
Veelgestelde vragen
Welke speler heeft de beste passnauwkeurigheid in de Keuken Kampioen Divisie?
Rodney Kongolo (FC Emmen) heeft met 93,9% aangekomen passes de beste passnauwkeurigheid van de Keuken Kampioen Divisie, over 5 wedstrijden in seizoen 2026/27. Daarachter volgen Joshua Mukeh (93,8%), Madi Monamay (93,5%) en Geronimo Spina (92,2%).
Wie had in seizoen 2025/26 de beste passnauwkeurigheid?
Madi Monamay (Jong PSV) met 92,4%. Die ranglijst staat er nog: kies seizoen 2025/26 boven de tabel.
Waarom staan niet alle spelers in deze lijst?
Dit is een gemiddelde, dus een speler heeft in seizoen 2026/27 minstens 211 speelminuten nodig voordat hij meedoet. Zonder die grens wordt de lijst gewonnen door iemand die een kwartier speelde en in die tijd niets fout deed. Die grens groeit met het seizoen mee, dus vroeg in het seizoen ligt hij lager dan de 800 minuten van een volledige jaargang.