Beste passnauwkeurigheid in de Bundesliga
Het percentage aangekomen passes in de Bundesliga. Alleen spelers met minstens 800 speelminuten staan in deze lijst: zonder die grens wordt hij gewonnen door een wisselspeler die vier passes gaf en ze alle vier aan liet komen.
Welke speler heeft de beste passnauwkeurigheid in de Bundesliga?
Jonathan Tah (Bayern München) heeft met 97,6% aangekomen passes de beste passnauwkeurigheid van de Bundesliga, over 4 wedstrijden in seizoen 2026/27.
Daarachter volgen Maxime Estève (95,9%), Ellyes Skhiri (94,2%) en Castello Lukeba (93,6%).
Passnauwkeurigheid per speler
Seizoen 2026/27. Top 40 van 225 spelers met minstens 180 speelminuten.
| # | Speler | Passnauwkeurigheid |
|---|---|---|
| 1 | Jonathan Tah Bayern München | 97,6% |
| 2 | Maxime Estève RB Leipzig | 95,9% |
| 3 | Ellyes Skhiri FC Köln | 94,2% |
| 4 | Castello Lukeba RB Leipzig | 93,6% |
| 5 | Marco Friedl Werder Bremen | 93,6% |
| 6 | Chrislain Matsima FC Augsburg | 93,4% |
| 7 | Koki Machida Hoffenheim | 93,3% |
| 8 | Equi Fernández Bayer Leverkusen | 93,2% |
| 9 | Neil El Aynaoui RB Leipzig | 92,9% |
| 10 | Min-jae Kim Bayern München | 92,8% |
| 11 | Facundo Medina Bayer Leverkusen | 92,8% |
| 12 | Gabriel Vidovic SC Paderborn | 92,5% |
| 13 | Joane Gadou Borussia Dortmund | 92,5% |
| 14 | Felix Nmecha Borussia Dortmund | 92,1% |
| 15 | Aleix García Bayer Leverkusen | 92,0% |
| 16 | Willi Orbán RB Leipzig | 92,0% |
| 17 | Luka Lochoshvili FC Köln | 91,9% |
| 18 | Christopher Nkunku RB Leipzig | 91,7% |
| 19 | Dayot Upamecano Bayern München | 91,6% |
| 20 | Aleksandar Pavlovic Bayern München | 91,5% |
| 21 | Kaishu Sano Mainz 05 | 91,0% |
| 22 | Waldemar Anton Borussia Dortmund | 90,8% |
| 23 | Angelo Stiller VfB Stuttgart | 90,6% |
| 24 | Josip Stanisic Bayern München | 90,5% |
| 25 | Ramon Hendriks VfB Stuttgart | 90,3% |
| 26 | Kacper Potulski Mainz 05 | 90,2% |
| 27 | Matthias Ginter SC Freiburg | 90,2% |
| 28 | Leon Avdullahu Hoffenheim | 90,2% |
| 29 | Robin Koch Eintracht Frankfurt | 90,2% |
| 30 | Joshua Kimmich Bayern München | 89,9% |
| 31 | David Raum RB Leipzig | 89,8% |
| 32 | Luis Díaz Bayern München | 89,7% |
| 33 | Jeff Chabot VfB Stuttgart | 89,6% |
| 34 | Alphonso Davies Bayern München | 89,6% |
| 35 | Konrad Laimer Bayern München | 89,4% |
| 36 | Amos Pieper Werder Bremen | 89,3% |
| 37 | Kevin Diks Borussia Mönchengladbach | 89,3% |
| 38 | Jarell Quansah Bayer Leverkusen | 89,3% |
| 39 | Edmond Tapsoba Bayer Leverkusen | 89,2% |
| 40 | Gideon Mensah FC Köln | 89,2% |
Over deze cijfers
Alle cijfers komen per wedstrijd van onze statistiekleverancier en worden per seizoen opgeteld. Het seizoen loopt nog, dus deze ranglijst schuift elke speelronde op. De lijst gaat over spelers die nu in een selectie van de Bundesliga zitten. Wie de competitie verliet, staat er niet in.
Deze cijfers zijn de basis van het poule-advies. Op de TopCoach-adviespagina staat welk team het model koopt, en in de volledige spelerslijst zie je per speler zijn prijs en zijn verwachte punten. De Bundesliga-hub heeft daarnaast per club de vorm en de voorspelling per duel.
Veelgestelde vragen
Welke speler heeft de beste passnauwkeurigheid in de Bundesliga?
Jonathan Tah (Bayern München) heeft met 97,6% aangekomen passes de beste passnauwkeurigheid van de Bundesliga, over 4 wedstrijden in seizoen 2026/27. Daarachter volgen Maxime Estève (95,9%), Ellyes Skhiri (94,2%) en Castello Lukeba (93,6%).
Wie had in seizoen 2025/26 de beste passnauwkeurigheid?
Jonathan Tah (Bayern München) met 96,3%. Die ranglijst staat er nog: kies seizoen 2025/26 boven de tabel.
Waarom staan niet alle spelers in deze lijst?
Dit is een gemiddelde, dus een speler heeft in seizoen 2026/27 minstens 180 speelminuten nodig voordat hij meedoet. Zonder die grens wordt de lijst gewonnen door iemand die een kwartier speelde en in die tijd niets fout deed. Die grens groeit met het seizoen mee, dus vroeg in het seizoen ligt hij lager dan de 800 minuten van een volledige jaargang.