Beste passnauwkeurigheid in de Keuken Kampioen Divisie
Het percentage aangekomen passes in de Keuken Kampioen Divisie. Alleen spelers met minstens 800 speelminuten staan in deze lijst: zonder die grens wordt hij gewonnen door een wisselspeler die vier passes gaf en ze alle vier aan liet komen.
Welke speler heeft de beste passnauwkeurigheid in de Keuken Kampioen Divisie?
Madi Monamay (Jong PSV) heeft met 90,5% aangekomen passes de beste passnauwkeurigheid van de Keuken Kampioen Divisie, over 16 wedstrijden in seizoen 2024/25.
Daarachter volgen Emmanuel van de Blaak (89,3%), Mawouna Amevor (88,7%) en Loek Postma (88,6%).
Passnauwkeurigheid per speler
Seizoen 2024/25. Top 40 van 105 spelers met minstens 800 speelminuten.
| # | Speler | Passnauwkeurigheid |
|---|---|---|
| 1 | Madi Monamay Jong PSV | 90,5% |
| 2 | Emmanuel van de Blaak Jong PSV | 89,3% |
| 3 | Mawouna Amevor FC Volendam | 88,7% |
| 4 | Loek Postma Vitesse | 88,6% |
| 5 | Alen Dizdarevic Helmond Sport | 88,6% |
| 6 | Job Kalisvaart Jong AZ | 87,8% |
| 7 | Robert Klaasen MVV Maastricht | 87,8% |
| 8 | Precious Ugwu Jong Ajax | 87,3% |
| 9 | Mark Verkuijl Jong Ajax | 86,7% |
| 10 | Mark Diemers De Graafschap | 86,7% |
| 11 | Marcus Steffen Vitesse | 86,5% |
| 12 | Wessel Kuhn Jong PSV | 85,8% |
| 13 | Gabin Blancquart VVV-Venlo | 85,5% |
| 14 | Joshua Mukeh Jong FC Utrecht | 85,1% |
| 15 | Nordin Bukala FC Volendam, Jong FC Utrecht | 84,7% |
| 16 | Wout Coomans MVV Maastricht | 84,5% |
| 17 | Elias Sierra VVV-Venlo | 84,4% |
| 18 | Sem Dekkers Helmond Sport, Jong AZ | 84,1% |
| 19 | Jeremiah Esajas Jong AZ | 84,0% |
| 20 | Donny Warmerdam De Graafschap | 83,9% |
| 21 | Rio Hillen De Graafschap | 83,9% |
| 22 | Per Kloosterboer Jong FC Utrecht | 83,7% |
| 23 | Yannis M'Bemba FC Dordrecht | 83,6% |
| 24 | Wessel Kooy Jong FC Utrecht | 83,3% |
| 25 | Rowan Besselink De Graafschap | 83,2% |
| 26 | Lucas Beerten Roda JC | 83,0% |
| 27 | Leonel Miguel TOP Oss | 82,5% |
| 28 | Milan de Haan FC Volendam | 82,3% |
| 29 | Brian Koglin Roda JC | 82,2% |
| 30 | Julian Oerip Jong AZ | 82,2% |
| 31 | Torben Rhein FC Emmen | 82,1% |
| 32 | Mike te Wierik FC Emmen | 81,8% |
| 33 | Stan Henderikx FC Den Bosch | 81,7% |
| 34 | Stan Maas FC Den Bosch | 81,5% |
| 35 | Daan Huisman FC Eindhoven | 80,8% |
| 36 | Jeffry Fortes De Graafschap | 80,8% |
| 37 | Tyrese Simons FC Eindhoven | 80,6% |
| 38 | Enzo Cornelisse Vitesse | 80,5% |
| 39 | Reda Akmum FC Dordrecht | 80,4% |
| 40 | Boris van Schuppen FC Eindhoven | 80,3% |
Over deze cijfers
Alle cijfers komen per wedstrijd van onze statistiekleverancier en worden per seizoen opgeteld. Seizoen 2024/25 is afgerond, dus deze ranglijst verandert niet meer. De lijst gaat over spelers die nu in een selectie van de Keuken Kampioen Divisie zitten. Wie de competitie verliet, staat er niet in.
Deze cijfers zijn de basis van het poule-advies. Op de TopCoach-adviespagina staat welk team het model koopt, en in de volledige spelerslijst zie je per speler zijn prijs en zijn verwachte punten. De Keuken Kampioen Divisie-hub heeft daarnaast per club de vorm en de voorspelling per duel.
Veelgestelde vragen
Welke speler heeft de beste passnauwkeurigheid in de Keuken Kampioen Divisie?
Madi Monamay (Jong PSV) heeft met 90,5% aangekomen passes de beste passnauwkeurigheid van de Keuken Kampioen Divisie, over 16 wedstrijden in seizoen 2024/25. Daarachter volgen Emmanuel van de Blaak (89,3%), Mawouna Amevor (88,7%) en Loek Postma (88,6%).
Wie had in seizoen 2026/27 de beste passnauwkeurigheid?
Rodney Kongolo (FC Emmen) met 93,9%. Die ranglijst staat er nog: kies seizoen 2026/27 boven de tabel.
Waarom staan niet alle spelers in deze lijst?
Dit is een gemiddelde, dus een speler heeft in seizoen 2024/25 minstens 800 speelminuten nodig voordat hij meedoet. Zonder die grens wordt de lijst gewonnen door iemand die een kwartier speelde en in die tijd niets fout deed.