Beste passnauwkeurigheid in de Keuken Kampioen Divisie
Het percentage aangekomen passes in de Keuken Kampioen Divisie. Alleen spelers met minstens 800 speelminuten staan in deze lijst: zonder die grens wordt hij gewonnen door een wisselspeler die vier passes gaf en ze alle vier aan liet komen.
Welke speler heeft de beste passnauwkeurigheid in de Keuken Kampioen Divisie?
Madi Monamay (Jong PSV) heeft met 92,4% aangekomen passes de beste passnauwkeurigheid van de Keuken Kampioen Divisie, over 27 wedstrijden in seizoen 2025/26.
Daarachter volgen Mylo van der Lans (91,4%), Emmanuel van de Blaak (90,8%) en Luuk Wouters (90,7%).
Passnauwkeurigheid per speler
Seizoen 2025/26. Top 40 van 191 spelers met minstens 800 speelminuten.
| # | Speler | Passnauwkeurigheid |
|---|---|---|
| 1 | Madi Monamay Jong PSV | 92,4% |
| 2 | Mylo van der Lans Jong Ajax | 91,4% |
| 3 | Emmanuel van de Blaak Almere City | 90,8% |
| 4 | Luuk Wouters RKC Waalwijk | 90,7% |
| 5 | Alen Dizdarevic Helmond Sport | 90,5% |
| 6 | Thomas Kok De Graafschap | 90,4% |
| 7 | Stijn Bultman De Graafschap | 90,2% |
| 8 | Mark Diemers De Graafschap | 90,0% |
| 9 | Liam van Gelderen RKC Waalwijk | 89,9% |
| 10 | Mathijs Menu Jong AZ | 89,8% |
| 11 | Joshua Mukeh Jong FC Utrecht, FC Emmen | 89,7% |
| 12 | Job Kalisvaart Almere City | 89,6% |
| 13 | Gabin Blancquart VVV-Venlo | 89,4% |
| 14 | Frej Elkjær Jong AZ | 89,1% |
| 15 | Rowan Besselink De Graafschap | 89,0% |
| 16 | Marvyn Muzungu Jong Ajax | 88,7% |
| 17 | Andrea Natali Jong AZ | 88,7% |
| 18 | Lucas Beerten Roda JC | 88,7% |
| 19 | Yannis M'Bemba FC Dordrecht | 88,5% |
| 20 | Jinairo Johnson Jong Ajax | 88,4% |
| 21 | Jeremiah Esajas Jong AZ | 88,0% |
| 22 | Finn Dicke MVV Maastricht | 87,8% |
| 23 | Leonel Miguel TOP Oss | 87,8% |
| 24 | Stan Maas FC Den Bosch | 87,8% |
| 25 | Nathan Markelo Vitesse | 87,7% |
| 26 | Michael Bresser Jong PSV | 87,7% |
| 27 | Christian Østergaard FC Emmen | 87,6% |
| 28 | Loek Postma RKC Waalwijk | 87,3% |
| 29 | Flor Van den Eynden Helmond Sport | 87,2% |
| 30 | Luuk Verheij VVV-Venlo | 87,0% |
| 31 | Fabian Merién Jong PSV | 87,0% |
| 32 | Sven van der Plas Jong PSV | 86,9% |
| 33 | Wessel Kooy Jong FC Utrecht | 86,8% |
| 34 | Joshua Nisbet Roda JC | 86,6% |
| 35 | Maxim Mariani TOP Oss | 86,6% |
| 36 | Pol Llonch Helmond Sport | 86,3% |
| 37 | Tijn Joosten VVV-Venlo | 86,3% |
| 38 | Marcus Steffen Vitesse | 86,3% |
| 39 | Daniël van Kaam RKC Waalwijk | 86,0% |
| 40 | James Lawrence Almere City | 85,9% |
Over deze cijfers
Alle cijfers komen per wedstrijd van onze statistiekleverancier en worden per seizoen opgeteld. Seizoen 2025/26 is afgerond, dus deze ranglijst verandert niet meer. De lijst gaat over spelers die nu in een selectie van de Keuken Kampioen Divisie zitten. Wie de competitie verliet, staat er niet in.
Deze cijfers zijn de basis van het poule-advies. Op de TopCoach-adviespagina staat welk team het model koopt, en in de volledige spelerslijst zie je per speler zijn prijs en zijn verwachte punten. De Keuken Kampioen Divisie-hub heeft daarnaast per club de vorm en de voorspelling per duel.
Veelgestelde vragen
Welke speler heeft de beste passnauwkeurigheid in de Keuken Kampioen Divisie?
Madi Monamay (Jong PSV) heeft met 92,4% aangekomen passes de beste passnauwkeurigheid van de Keuken Kampioen Divisie, over 27 wedstrijden in seizoen 2025/26. Daarachter volgen Mylo van der Lans (91,4%), Emmanuel van de Blaak (90,8%) en Luuk Wouters (90,7%).
Wie had in seizoen 2026/27 de beste passnauwkeurigheid?
Rodney Kongolo (FC Emmen) met 93,9%. Die ranglijst staat er nog: kies seizoen 2026/27 boven de tabel.
Waarom staan niet alle spelers in deze lijst?
Dit is een gemiddelde, dus een speler heeft in seizoen 2025/26 minstens 800 speelminuten nodig voordat hij meedoet. Zonder die grens wordt de lijst gewonnen door iemand die een kwartier speelde en in die tijd niets fout deed.