Ofosu Boakye

Ofosu Boakye statistieken, goals en assists per seizoen

Aanvaller · Go Ahead Eagles logo Go Ahead Eagles ·rugnummer 32 ·19 jaar ·181 cm

Statistieken dit seizoen

Ofosu Boakye kwam in 2026/27 nog niet in actie in de Eredivisie. Hieronder staan zijn cijfers uit 2025/26, het laatste seizoen waarin hij in actie kwam.

Duels
1
Goals
0
Assists
0
Minuten
8
Seizoen 2025/26

Speeltijd

Duels
1
Minuten
8
Gemiddeld cijfer
6,33

Discipline

Overtredingen
1

Cijfers per seizoen

Seizoen Club Duels Min. Goals Assists Cijfer
2025/26 Go Ahead Eagles 1 8 0 0 6,33
2024/25 Go Ahead Eagles 1 3 0 0 6,40

Cijfer = gemiddelde wedstrijdbeoordeling over dat seizoen. Alleen Eredivisie-duels.

Ofosu Boakye in je poule: waarde en verwachte punten

In Scorito TopCoach kost Ofosu Boakye 0,8 miljoen.

Behaald is wat hij in de 7 gespeelde speelronden echt scoorde; verwacht gaat over de wedstrijden die nog komen en telt dat dus niet nog eens mee. Elk spel telt anders, dus lees ze per poule. In Match King telt de positie: een doelpunt van een aanvaller is daar 16 punten waard.

Pouletips Premium

Verwachte punten van Ofosu Boakye zijn alleen voor leden

Wat het model voor de rest van het seizoen van hem verwacht, en zijn plek in de ranglijst van zijn linie, zie je met een lidmaatschap. Zijn prijs en zijn behaalde punten blijven voor iedereen zichtbaar. Voor 10 euro per jaar krijg je er de ploegbouwer-Excels bij, en een site zonder advertenties en zonder cookiebanner.

Bekijk Pouletips Premium, 10 euro per jaar

Wie is Ofosu Boakye?

Ofosu Boakye hoort met zijn 19 jaar bij de jonge garde van Go Ahead Eagles en kreeg in 2025/26 al volop speeltijd. In de Eredivisie 2025/26 kwam hij tot 1 wedstrijd. Bekijk hoe Go Ahead Eagles het doet op de clubpagina en duel voor duel in het speelschema van Go Ahead Eagles.

Veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten maakte Ofosu Boakye vorig seizoen?

Ofosu Boakye maakte 0 doelpunten en gaf 0 assists in 1 duel in de Eredivisie 2025/26.

Bij welke club speelt Ofosu Boakye?

Ofosu Boakye speelt bij Go Ahead Eagles in de Eredivisie en draagt rugnummer 32.

Welke positie speelt Ofosu Boakye?

Ofosu Boakye is aanvaller.

Hoeveel punten heeft Ofosu Boakye dit seizoen al behaald?

Na 7 speelronden staat Ofosu Boakye op 0 punten in Scorito TopCoach en 0 punten in ESPN Fantasy Voetbal en 0 punten in Coach van het Jaar. Elk spel telt anders, dus die getallen horen niet bij elkaar opgeteld te worden. Ze komen uit de doelpunten, assists, speelminuten en kaarten van de gespeelde wedstrijden, gerekend met de puntentelling van dat spel.

Wat kost Ofosu Boakye in de poulespellen?

Ofosu Boakye kost 0,8 miljoen in Scorito TopCoach. Hij staat voor 4,4 miljoen in ESPN Fantasy Voetbal en 1,0 miljoen in Coach van het Jaar.

Andere sleutelspelers van Go Ahead Eagles

Meer Eredivisie-tools

Schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief

Tips, voorspellingen en updates over al onze poules. Elke week gratis in je inbox.

Geen spam. Uitschrijven kan altijd.