Beste passnauwkeurigheid in de Premier League
Het percentage aangekomen passes in de Premier League. Alleen spelers met minstens 800 speelminuten staan in deze lijst: zonder die grens wordt hij gewonnen door een wisselspeler die vier passes gaf en ze alle vier aan liet komen.
Welke speler heeft de beste passnauwkeurigheid in de Premier League?
Micky van de Ven (Tottenham Hotspur) heeft met 95,5% aangekomen passes de beste passnauwkeurigheid van de Premier League, over 5 wedstrijden in seizoen 2026/27.
Daarachter volgen Ezri Konsa (95,1%), Abdukodir Khusanov (94,9%) en Marc Guéhi (94,6%).
Passnauwkeurigheid per speler
Seizoen 2026/27. Top 40 van 265 spelers met minstens 180 speelminuten.
| # | Speler | Passnauwkeurigheid |
|---|---|---|
| 1 | Micky van de Ven Tottenham Hotspur | 95,5% |
| 2 | Ezri Konsa Arsenal | 95,1% |
| 3 | Abdukodir Khusanov Manchester City | 94,9% |
| 4 | Marc Guéhi Manchester City | 94,6% |
| 5 | Joe Willock Newcastle United | 94,4% |
| 6 | Omar Marmoush Tottenham Hotspur, Manchester City | 94,4% |
| 7 | Mateus Fernandes Tottenham Hotspur | 93,9% |
| 8 | Kobbie Mainoo Manchester United | 93,7% |
| 9 | Myles Anthony Lewis-Skelly Arsenal | 93,4% |
| 10 | João Gomes Aston Villa | 92,5% |
| 11 | Jan Paul van Hecke Tottenham Hotspur | 92,2% |
| 12 | Victor Lindelöf Aston Villa | 91,9% |
| 13 | Wesley Fofana Chelsea | 91,8% |
| 14 | Rúben Dias Manchester City | 91,7% |
| 15 | Lewis Dunk Brighton | 91,7% |
| 16 | James Garner Everton | 91,7% |
| 17 | Issa Diop Ipswich Town | 91,6% |
| 18 | Exequiel Palacios Ipswich Town | 91,6% |
| 19 | Reece James Chelsea | 91,5% |
| 20 | Iliman Ndiaye Manchester City, Everton | 91,4% |
| 21 | Rayan Cherki Manchester City | 91,3% |
| 22 | Alex Iwobi Fulham | 91,1% |
| 23 | Shea Charles Fulham | 90,9% |
| 24 | Abdoul Ouattara Ipswich Town | 90,7% |
| 25 | Sander Berge Fulham | 90,7% |
| 26 | Declan Rice Arsenal | 90,7% |
| 27 | Lisandro Martínez Manchester United | 90,6% |
| 28 | Ross Barkley Aston Villa | 90,6% |
| 29 | Martin Ødegaard Arsenal | 90,4% |
| 30 | Jérémy Jacquet Liverpool | 90,3% |
| 31 | Ousmane Diomande Nottingham Forest | 90,3% |
| 32 | Elliot Anderson Manchester City | 90,2% |
| 33 | Lucas Herrington Hull City | 90,0% |
| 34 | Maxence Lacroix Chelsea | 89,8% |
| 35 | Johan Manzambi Aston Villa | 89,8% |
| 36 | Youri Tielemans Manchester United | 89,8% |
| 37 | Antoine Semenyo Manchester City | 89,7% |
| 38 | Saša Lukić Ipswich Town | 89,6% |
| 39 | Nico Elvedi Leeds United | 89,6% |
| 40 | Harry Maguire Manchester United | 89,6% |
Over deze cijfers
Alle cijfers komen per wedstrijd van onze statistiekleverancier en worden per seizoen opgeteld. Het seizoen loopt nog, dus deze ranglijst schuift elke speelronde op. De lijst gaat over spelers die nu in een selectie van de Premier League zitten. Wie de competitie verliet, staat er niet in.
Deze cijfers zijn de basis van het poule-advies. Op de TopCoach-adviespagina staat welk team het model koopt, en in de volledige spelerslijst zie je per speler zijn prijs en zijn verwachte punten. De Premier League-hub heeft daarnaast per club de vorm en de voorspelling per duel.
Veelgestelde vragen
Welke speler heeft de beste passnauwkeurigheid in de Premier League?
Micky van de Ven (Tottenham Hotspur) heeft met 95,5% aangekomen passes de beste passnauwkeurigheid van de Premier League, over 5 wedstrijden in seizoen 2026/27. Daarachter volgen Ezri Konsa (95,1%), Abdukodir Khusanov (94,9%) en Marc Guéhi (94,6%).
Wie had in seizoen 2025/26 de beste passnauwkeurigheid?
Ezri Konsa (Aston Villa) met 95,5%. Die ranglijst staat er nog: kies seizoen 2025/26 boven de tabel.
Waarom staan niet alle spelers in deze lijst?
Dit is een gemiddelde, dus een speler heeft in seizoen 2026/27 minstens 180 speelminuten nodig voordat hij meedoet. Zonder die grens wordt de lijst gewonnen door iemand die een kwartier speelde en in die tijd niets fout deed. Die grens groeit met het seizoen mee, dus vroeg in het seizoen ligt hij lager dan de 800 minuten van een volledige jaargang.