De Graafschap - Heracles Almelo voorspelling

Kansen De Graafschap - Heracles Almelo

42% 26% 32%
De Graafschap wint Gelijkspel Heracles Almelo wint

Meest waarschijnlijke uitslagen De Graafschap - Heracles Almelo

Deze kansen komen uit de kampioensmarkt van de bookmakers en de eindstand van vorig seizoen, per wedstrijd doorgerekend. Zodra de bookmakers deze wedstrijd zelf prijzen, vervangen die odds dit model.

1-1
11.8%
2-1
8.9%
1-2
7.8%
2-2
6.4%
1-0
6.4%
2-0
6.2%
0-0
5.6%
0-1
5.4%

Verwachte goals De Graafschap

1.66

Verwachte goals Heracles Almelo

1.44

Beide ploegen scoren

63%

Meer dan 2,5 goals

60%

Vorig seizoen

De Graafschap
Plek 4 met 63 punten, 74 keer gescoord en 58 tegen.
Heracles Almelo
Kwam vorig seizoen uit in de Eredivisie en speelt dit seizoen in de Keuken Kampioen Divisie.

Wedstrijdinfo

Stadion
Stadion De Vijverberg
Stad
Doetinchem
Aftrap
vr 18 dec, 20:00
Speelronde
20 van 38

De rest van speelronde 20

Dagelijks de doorgerekende scores in je inbox

Ontvang elke speeldag de optimale voorspellingen voor jouw poule, plus een wekelijkse nieuwsbrief met poule-tips en voetbalnieuws. Gratis.

Voor welke poule(s) wil je tips?

Geen spam. Uitschrijven kan altijd.