De Graafschap - RKC Waalwijk voorspelling

Kansen De Graafschap - RKC Waalwijk

42% 26% 32%
De Graafschap wint Gelijkspel RKC Waalwijk wint

Meest waarschijnlijke uitslagen De Graafschap - RKC Waalwijk

Deze kansen komen uit de kampioensmarkt van de bookmakers en de eindstand van vorig seizoen, per wedstrijd doorgerekend. Zodra de bookmakers deze wedstrijd zelf prijzen, vervangen die odds dit model.

1-1
11.8%
2-1
9.0%
1-2
7.7%
2-2
6.4%
1-0
6.4%
2-0
6.3%
0-0
5.6%
0-1
5.4%

Verwachte goals De Graafschap

1.67

Verwachte goals RKC Waalwijk

1.43

Beide ploegen scoren

63%

Meer dan 2,5 goals

60%

Vorig seizoen

De Graafschap
Plek 4 met 63 punten, 74 keer gescoord en 58 tegen.
RKC Waalwijk
Plek 6 met 58 punten, 71 keer gescoord en 59 tegen.

De Graafschap - RKC Waalwijk: onderlinge historie

In de laatste 2 onderlinge duels won De Graafschap er 1, won RKC Waalwijk er 1 en eindigden er 0 in een gelijkspel.

Datum Wedstrijd Uitslag
23-01-2026 De Graafschap - RKC Waalwijk 2-4
09-11-2025 RKC Waalwijk - De Graafschap 1-4

Wedstrijdinfo

Stadion
Stadion De Vijverberg
Stad
Doetinchem
Aftrap
vr 23 okt, 20:00
Speelronde
12 van 38

De rest van speelronde 12

Dagelijks de doorgerekende scores in je inbox

Ontvang elke speeldag de optimale voorspellingen voor jouw poule, plus een wekelijkse nieuwsbrief met poule-tips en voetbalnieuws. Gratis.

Voor welke poule(s) wil je tips?

Geen spam. Uitschrijven kan altijd.