De beste keepers voor je Scorito TopCoach-team
Alle 56 keepers die je in Scorito TopCoach kunt kopen, op volgorde van de punten die ons model voor de rest van het seizoen verwacht. Je koopt precies 2 keepers in je selectie van 18. Per speelronde stel je er 1 op. De prijzen lopen van 0,5 tot 3,5 miljoen, gemiddeld 1,5 miljoen.
De kolom behaald laat zien wat elke keeper in de 8 gespeelde speelronden echt scoorde, gerekend met de puntentelling van Scorito TopCoach. Die punten staan naast de projectie en niet erin: verwacht gaat over de wedstrijden die nog komen, en de kolom totaal telt de twee bij elkaar op.
Prijzen bijgewerkt op 9 september 2026. De verwachte punten rekenen mee met elke datarun, dus dit is altijd dezelfde lijst waar ook ons eigen team op gebaseerd is.
Drie keepers die eruit springen
Meeste punten
PSV
- Prijs
- 3,5 mln
- Punten
- 1.445
- Per mln
- 413
De hoogste seizoensprojectie van deze linie.
Meeste punten per miljoen
Telstar
- Prijs
- 0,8 mln
- Punten
- 1.057
- Per mln
- 1.410
De beste verhouding tussen prijs en verwachte punten.
Beste koopje
Excelsior Rotterdam
- Prijs
- 1,0 mln
- Punten
- 1.058
- Per mln
- 1.058
De beste keeper tot 1,0 miljoen die hierboven nog niet staat.
Wat levert een keeper punten op in Scorito TopCoach?
Dit is de puntentelling zoals die voor deze linie geldt. Daar zit meteen het verschil tussen de spellen: dezelfde speler is in het ene spel een topkeuze en in het andere middenmoot, puur omdat de telling anders weegt. Ons model rekent met exact deze regels.
| Doelpunt | +128 |
| Bonus bij een hattrick | +128 |
| Doelpunt uit een strafschop | +64 |
| Assist | +64 |
| Clean sheet | +64 |
| Strafschop gestopt | +64 |
| 45 minuten of meer gespeeld | +36 |
| Zijn club wint | +18 |
| Zijn club speelt gelijk | +6 |
| Per 2 tegendoelpunten | -24 |
| Gele kaart | -24 |
| Rode kaart | -48 |
| Eigen doelpunt | -32 |
| Strafschop gemist | -64 |
Alle 56 keepers op een rij
56 keepers
| # | Speler | Club | Waarde | Behaald | Verwachte punten | Totaal | Per miljoen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Matej Kovar basis | PSV |
3,5 mln | 418 | 3.719 | 1.285 | 121 |
| 2 | Tjark Ernst nieuw | Feyenoord |
3,0 mln | 592 | 3.007 | 3.903 | 471 |
| 4 | Marc-André ter Stegen nieuw | Ajax |
3,0 mln | 380 | 2.633 | 1.527 | 142 |
| 32 | Nick Olij | PSV |
3,0 mln | 0 | 1.301 | 2.058 | 234 |
| 3 | Jari De Busser | AZ |
2,5 mln | 522 | 2.688 | 1.852 | 378 |
| 14 | Lars Unnerstall !geblesseerd, duur onbekend | FC Twente |
2,5 mln | 374 | 3.698 | 3.612 | 440 |
| 17 | Joël Drommel | FC Twente |
2,5 mln | 160 | 2.760 | 1.698 | 418 |
| 22 | Maarten Paes | Ajax |
2,5 mln | 54 | 1.927 | 2.330 | 278 |
| 26 | Florian Kastenmeier nieuw | Feyenoord |
2,5 mln | 0 | 2.193 | 3.121 | 202 |
| 27 | Liam Bossin | Feyenoord |
2,5 mln | 0 | 1.560 | 3.337 | 386 |
| 5 | Etienne Vaessen | FC Groningen |
2,0 mln | 380 | 2.341 | 1.142 | 300 |
| 8 | Bernt Klaverboer | sc Heerenveen |
2,0 mln | 382 | 2.956 | 1.922 | 234 |
| 9 | Vasilios Barkas | FC Utrecht |
2,0 mln | 60 | 1.419 | 2.790 | 351 |
| 10 | Gonzalo Crettaz | N.E.C. |
2,0 mln | 186 | 1.651 | 1.044 | 121 |
| 12 | Kjetil Haug nieuw | Go Ahead Eagles |
2,0 mln | 234 | 2.019 | 3.839 | 152 |
| 31 | Rome-Jayden Owusu-Oduro | AZ |
2,0 mln | 0 | 3.322 | 2.905 | 173 |
| 35 | Joeri Heerkens | Ajax |
2,0 mln | 0 | 1.827 | 3.233 | 481 |
| 23 | Nikolas Polster nieuw | N.E.C. |
1,8 mln | 60 | 2.278 | 1.581 | 280 |
| 25 | Nick Marsman !geblesseerd, duur onbekend | Go Ahead Eagles |
1,8 mln | 0 | 2.166 | 2.959 | 390 |
| 39 | Jeroen Zoet | AZ |
1,8 mln | - | 1.041 | 1.053 | 304 |
| 44 | Remko Pasveer | FC Twente |
1,8 mln | 0 | 2.546 | 3.605 | 449 |
| 11 | Mattijs Branderhorst | Fortuna Sittard |
1,5 mln | 292 | 2.682 | 3.025 | 315 |
| 18 | Filip Bednarek nieuw | Sparta Rotterdam |
1,5 mln | 120 | 1.682 | 2.946 | 222 |
| 34 | Nando Verdoni nieuw | Go Ahead Eagles |
1,5 mln | 0 | 1.197 | 2.478 | 357 |
| 36 | Andries Noppert | sc Heerenveen |
1,5 mln | 0 | 1.683 | 2.538 | 208 |
| 37 | Rijk Janse !geblesseerd tot en met 1 juli | FC Groningen |
1,5 mln | 0 | 3.484 | 2.402 | 380 |
| 38 | Pelle Boevink nieuw | FC Groningen |
1,5 mln | 0 | 1.150 | 1.684 | 294 |
| 40 | Freek Entius nieuw !geschorst tot en met 29 januari | N.E.C. |
1,5 mln | 0 | 3.210 | 2.901 | 341 |
| 51 | Hobie Verhulst !geschorst tot en met 29 januari | AZ |
1,5 mln | 0 | 3.054 | 3.475 | 254 |
| 52 | Yannick Gerritsen nieuw | FC Twente |
1,5 mln | 0 | 1.027 | 1.799 | 286 |
| 15 | Jasper Schendelaar | PEC Zwolle |
1,2 mln | 184 | 3.705 | 1.870 | 138 |
| 19 | Michael Brouwer | Sparta Rotterdam |
1,2 mln | 24 | 1.582 | 3.019 | 435 |
| 30 | Pascal Kuiper | Sparta Rotterdam |
1,2 mln | 0 | 2.299 | 3.080 | 298 |
| 33 | Luuk Koopmans | Fortuna Sittard |
1,2 mln | 0 | 2.666 | 1.898 | 299 |
| 50 | Lovro Stubljar nieuw | FC Groningen |
1,2 mln | 0 | 1.840 | 2.593 | 261 |
| 6 | Stijn van Gassel | Excelsior Rotterdam |
1,0 mln | 370 | 3.553 | 2.143 | 413 |
| 13 | Kilian Nikièma | ADO Den Haag |
1,0 mln | 114 | 2.394 | 1.813 | 454 |
| 16 | Thijs Jansen | SC Cambuur |
1,0 mln | 240 | 1.863 | 2.689 | 304 |
| 20 | Thomas Didillon-Hödl | Willem II |
1,0 mln | -12 | 3.122 | 3.015 | 252 |
| 21 | Maxime Delanghe nieuw | Willem II |
1,0 mln | 90 | 1.146 | 1.375 | 122 |
| 24 | Tom de Graaff | PEC Zwolle |
1,0 mln | 0 | 2.560 | 1.315 | 118 |
| 29 | Luca Plogmann | SC Cambuur |
1,0 mln | 0 | 3.800 | 1.967 | 474 |
| 42 | Rik Suur nieuw | Sparta Rotterdam |
1,0 mln | 0 | 3.650 | 2.690 | 334 |
| 53 | Joep Geneste nieuw | N.E.C. |
1,0 mln | 0 | 3.155 | 3.860 | 385 |
| 7 | Ronald Koeman Jr. | Telstar |
0,8 mln | 372 | 1.564 | 1.124 | 383 |
| 41 | Celton Biai | Excelsior Rotterdam |
0,8 mln | 0 | 3.506 | 2.797 | 174 |
| 43 | Niclas Thiede nieuw | ADO Den Haag |
0,8 mln | 0 | 2.494 | 3.538 | 134 |
| 45 | Jasper Meijster nieuw | SC Cambuur |
0,8 mln | 0 | 2.663 | 3.963 | 413 |
| 46 | Matthijs Kalisvaart nieuw | SC Cambuur |
0,8 mln | 0 | 3.130 | 1.791 | 257 |
| 47 | Wouter van der Steen | Willem II |
0,8 mln | 0 | 3.984 | 1.461 | 457 |
| 49 | Duke Verduin | PEC Zwolle |
0,8 mln | 0 | 1.292 | 1.556 | 290 |
| 55 | Kaylen Reitmaier nieuw | Fortuna Sittard |
0,8 mln | 0 | 1.047 | 2.765 | 329 |
| 28 | Karst de Leeuw tribune | Willem II |
0,5 mln | 6 | 1.186 | 2.712 | 424 |
| 48 | Daan Reiziger | Telstar |
0,5 mln | 0 | 3.807 | 3.059 | 419 |
| 54 | Tijmen Holla | Excelsior Rotterdam |
0,5 mln | 0 | 2.023 | 2.809 | 193 |
| 56 | Caleb Kramer nieuw | ADO Den Haag |
0,5 mln | 0 | 3.785 | 3.981 | 198 |
Geen keeper gevonden. Pas je zoekterm aan.
Hoe deze rangschikking tot stand komt
Per speler rekenen we door wat hij vorig seizoen deed (doelpunten, assists, speeltijd, kaarten), hoe sterk zijn club is volgens de titelmarkt en hoe groot de kans is dat hij in de basis staat. Daar gaat de puntentelling hierboven regel voor regel overheen. Bij een keeper wegen clean sheets en tegendoelpunten het zwaarst: de sterkte van zijn verdediging telt harder mee dan wat hij zelf doet. Spelers met het label nieuw hebben nog geen Eredivisie-minuten; voor hen is de prijs het enige signaal over de rol die hun club voor ze in gedachten heeft.
Punten per miljoen is de kolom waar de meeste winst zit: je budget is de echte beperking, niet de kwaliteit van de spelers die je mag kiezen. Zodra de bookmakers opengaan komt de markt er per speelronde overheen, en dan verschuift het advies per duel in plaats van per seizoen.
De andere linies in Scorito TopCoach
Dezelfde linie in de andere poules
Elk spel prijst zijn spelers zelf en telt de punten anders, dus de volgorde hierboven geldt alleen voor Scorito TopCoach. Speel je meerdere poules, dan zijn dit dezelfde keepers met de prijzen en de telling van dat spel.
Veelgestelde vragen
Wie is de beste keeper in Scorito TopCoach?
Op verwachte punten is dat Matej Kovar van PSV: het model komt uit op 1.445 punten over een heel seizoen, tegen een prijs van 3,5 miljoen. Dat is een verwachting en geen belofte, want ze komen uit de cijfers van vorig seizoen, de sterkte van zijn club en de puntentelling van dit spel. De meeste punten is niet hetzelfde als de beste koop: kijk daarom ook naar de kolom punten per miljoen.
Welke keeper levert het meeste op voor zijn prijs?
Op punten per miljoen is dat Ronald Koeman Jr. (Telstar), 0,8 miljoen voor 1.410 punten per miljoen. Een team vol koopjes wint niet vanzelf, want je moet je budget ook opmaken. De winst zit erin dat je op deze linie bespaart en dat geld op een andere plek in je team uitgeeft.
Hoeveel keepers heb je nodig in Scorito TopCoach?
Je koopt precies 2 keepers in je selectie van 18. Per speelronde stel je er 1 op. Je hebt in totaal 48,0 miljoen te besteden aan 18 spelers, met maximaal 4 per club. Er staan 56 keepers op deze lijst om uit te kiezen.
Andere Eredivisie-poules
Per poule de invulling met de meeste verwachte punten, doorgerekend op de puntentelling van dat spel.

















