Mats Wenzel
in de Vuelta
Wat kan Mats Wenzel in de Vuelta?
Op deze etappes maakt hij kans
De etappes waarvan het profiel het best bij hem past. Dit zijn de dagen waarop je hem opstelt, en waarop hij kopman kan zijn.
Is Mats Wenzel een goede keuze voor je poule?
Mats Wenzel is een keuze voor de marge van je ploeg: een klassementsrenner die op de juiste dag meesurft, geen renner die je ronde draagt. Zijn beste dagen zijn etappe 3, 6, 13. Bij Scorito is dat het moment om hem op te stellen, en op de sterkste van die dagen kun je hem als kopman aanwijzen.
Samengesteld uit de definitieve deelnemerslijst van ProCyclingStats: 184 renners van 23 ploegen. De lijst wordt drie keer per dag automatisch bijgewerkt. Gecontroleerd op 24 augustus 2026.
Andere klassementsrenners
Renners met een vergelijkbaar profiel, voor als hij te duur is of afvalt.
Veelgestelde vragen
Is Mats Wenzel een goede keuze voor je Vuelta-poule?
Mats Wenzel is een keuze voor de marge van je ploeg: een klassementsrenner die op de juiste dag meesurft, geen renner die je ronde draagt. Zijn beste dagen zijn etappe 3, 6, 13. Bij Scorito is dat het moment om hem op te stellen, en op de sterkste van die dagen kun je hem als kopman aanwijzen.
Op welke etappes maakt Mats Wenzel kans?
Vooral op etappe 3 (Gruissan naar Font Romeu), 6 (Alcossebre naar Castelló), 19 (Vélez-Málaga naar Peñas Blancas). Dat zijn de ritten waarvan het profiel het best bij een klassementsrenner als hem past.
Voor welke ploeg rijdt Mats Wenzel de Vuelta?
Mats Wenzel is door Equipo Kern Pharma opgenomen in de definitieve selectie van acht renners voor de Vuelta.