Sunderland - Tottenham Hotspur voorspelling
Kansen Sunderland - Tottenham Hotspur
31%
27%
42%
Sunderland wint
Gelijkspel
Tottenham Hotspur wint
Meest waarschijnlijke uitslagen Sunderland - Tottenham Hotspur
Deze kansen komen uit de kampioensmarkt van de bookmakers en de eindstand van vorig seizoen, per wedstrijd doorgerekend. Zodra de bookmakers deze wedstrijd zelf prijzen, vervangen die odds dit model.
1-1
12.9%
1-2
9.0%
0-1
7.8%
2-1
7.6%
0-0
7.0%
0-2
6.9%
1-0
6.4%
2-2
5.9%
Verwachte goals Sunderland
1.3
Verwachte goals Tottenham Hotspur
1.54
Beide ploegen scoren
58%
Meer dan 2,5 goals
54%
Vorig seizoen
Sunderland
Plek 7 met 54 punten, 42 keer gescoord en 48 tegen.
Tottenham Hotspur
Plek 17 met 41 punten, 48 keer gescoord en 57 tegen.
De rest van speelronde 12
Arsenal - Manchester City
za 28 nov, 16:00
43%
27%
30%
Brighton - Newcastle United
za 28 nov, 16:00
41%
27%
32%
Crystal Palace - Hull City
za 28 nov, 16:00
52%
25%
23%
Everton - Liverpool
za 28 nov, 16:00
29%
27%
44%
Fulham - Bournemouth
za 28 nov, 16:00
38%
28%
34%
Ipswich Town - Aston Villa
za 28 nov, 16:00
27%
26%
47%
Leeds United - Coventry City
za 28 nov, 16:00
49%
26%
25%
Manchester United - Brentford
za 28 nov, 16:00
54%
25%
21%
Nottingham Forest - Chelsea
za 28 nov, 16:00
30%
27%
43%