VVV-Venlo - Roda JC voorspelling
Kansen VVV-Venlo - Roda JC
38%
26%
36%
VVV-Venlo wint
Gelijkspel
Roda JC wint
Meest waarschijnlijke uitslagen VVV-Venlo - Roda JC
Deze kansen komen uit de kampioensmarkt van de bookmakers en de eindstand van vorig seizoen, per wedstrijd doorgerekend. Zodra de bookmakers deze wedstrijd zelf prijzen, vervangen die odds dit model.
1-1
11.9%
2-1
8.5%
1-2
8.3%
2-2
6.5%
1-0
6.0%
0-1
5.8%
0-0
5.6%
2-0
5.6%
Verwachte goals VVV-Venlo
1.56
Verwachte goals Roda JC
1.53
Beide ploegen scoren
63%
Meer dan 2,5 goals
60%
Vorig seizoen
VVV-Venlo
Plek 13 met 45 punten, 50 keer gescoord en 58 tegen.
Roda JC
Plek 8 met 55 punten, 59 keer gescoord en 54 tegen.
VVV-Venlo - Roda JC: onderlinge historie
In de laatste 4 onderlinge duels won VVV-Venlo er 2, won Roda JC er 0 en eindigden er 2 in een gelijkspel.
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 26-01-2026 | Roda JC - VVV-Venlo | 2-2 |
| 24-08-2025 | VVV-Venlo - Roda JC | 3-1 |
| 29-03-2025 | Roda JC - VVV-Venlo | 1-4 |
| 25-08-2024 | VVV-Venlo - Roda JC | 1-1 |
Wedstrijdinfo
Stadion
Seacon Stadion – De Koel –
Stad
Venlo
Aftrap
zo 4 okt, 14:30
Speelronde
9 van 38
De rest van speelronde 9
Jong FC Utrecht - Jong Ajax
ma 14 sep, 20:00
44%
26%
30%
Jong PSV - Jong AZ
ma 14 sep, 20:00
47%
25%
28%
Helmond Sport - Heracles Almelo
vr 2 okt, 21:00
29%
25%
46%
TOP Oss - MVV Maastricht
za 3 okt, 16:30
45%
25%
30%
Vitesse - NAC Breda
za 3 okt, 16:30
39%
26%
35%
Almere City - FC Volendam
za 3 okt, 20:00
44%
26%
30%
FC Den Bosch - FC Dordrecht
za 3 okt, 20:00
42%
26%
32%
FC Eindhoven - De Graafschap
za 3 okt, 20:00
35%
26%
39%
RKC Waalwijk - FC Emmen
za 3 okt, 20:00
53%
24%
23%