NAC Breda - FC Emmen voorspelling
Kansen NAC Breda - FC Emmen
55%
24%
21%
NAC Breda wint
Gelijkspel
FC Emmen wint
Meest waarschijnlijke uitslagen NAC Breda - FC Emmen
Deze kansen komen uit de kampioensmarkt van de bookmakers en de eindstand van vorig seizoen, per wedstrijd doorgerekend. Zodra de bookmakers deze wedstrijd zelf prijzen, vervangen die odds dit model.
1-1
10.7%
2-1
9.8%
2-0
8.2%
1-0
7.2%
3-1
6.6%
2-2
5.8%
1-2
5.8%
3-0
5.5%
Verwachte goals NAC Breda
2.01
Verwachte goals FC Emmen
1.19
Beide ploegen scoren
61%
Meer dan 2,5 goals
62%
Vorig seizoen
NAC Breda
Kwam vorig seizoen uit in de Eredivisie en speelt dit seizoen in de Keuken Kampioen Divisie.
FC Emmen
Plek 14 met 45 punten, 58 keer gescoord en 72 tegen.
Wedstrijdinfo
Stadion
Rat Verlegh Stadion
Stad
Breda
Aftrap
za 14 nov, 16:30
Speelronde
15 van 38
De rest van speelronde 15
Almere City - Helmond Sport
za 14 nov, 20:00
63%
21%
16%
De Graafschap - TOP Oss
za 14 nov, 20:00
56%
23%
21%
FC Dordrecht - Heracles Almelo
za 14 nov, 20:00
40%
26%
34%
RKC Waalwijk - FC Den Bosch
za 14 nov, 20:00
51%
24%
25%
Roda JC - FC Volendam
za 14 nov, 20:00
38%
26%
36%
VVV-Venlo - FC Eindhoven
za 14 nov, 20:00
45%
26%
29%
MVV Maastricht - Vitesse
zo 15 nov, 14:30
34%
26%
40%
Jong Ajax - Jong AZ
ma 23 nov, 20:00
44%
26%
30%
Jong PSV - Jong FC Utrecht
ma 23 nov, 20:00
47%
25%
28%