Bruno Martins Indi

Bruno Martins Indi statistieken, goals en assists per seizoen

Verdediger · Sparta Rotterdam logo Sparta Rotterdam ·34 jaar ·185 cm

Statistieken dit seizoen

Bruno Martins Indi staat in 2026/27 op 6 duels (472 minuten), met 0 doelpunten en 0 assists.

Duels
6
Goals
0
Assists
0
Minuten
472
Seizoen 2026/27

Speeltijd

Duels
6
Basisplaatsen
6
Minuten
472
Gemiddeld cijfer
6,57

Aanvallend

Doelpunten plus assists per 90 minuten
0
Schoten
3
Schoten op doel
2
Sleutelpasses
3

Passing

Passes
307
Aangekomen passes
268
Passnauwkeurigheid
87,3%
Voorzetten
1
Lange ballen
32

Verdedigend

Duels gewonnen
17
Duelpercentage
47,2%
Kopduels gewonnen
8
Tackles
6
Onderscheppingen
4
Ontzette ballen
28
Geblokte schoten
6

Discipline

Gele kaarten
1
Overtredingen
9
Overtredingen tegen
3

Cijfers per seizoen

Seizoen Club Duels Min. Goals Assists Cijfer
2026/27 Sparta Rotterdam 6 472 0 0 6,57
2025/26 Sparta Rotterdam 27 2.212 1 0 6,85
2024/25 AZ 10 563 0 0 6,80

Cijfer = gemiddelde wedstrijdbeoordeling over dat seizoen. Alleen Eredivisie-duels.

Bruno Martins Indi in je poule: waarde en verwachte punten

In Scorito TopCoach kost Bruno Martins Indi 1,2 miljoen.

Behaald is wat hij in de 7 gespeelde speelronden echt scoorde; verwacht gaat over de wedstrijden die nog komen en telt dat dus niet nog eens mee. Elk spel telt anders, dus lees ze per poule. In Match King telt de positie: een doelpunt van een verdediger is daar 64 punten waard.

Pouletips Premium

Verwachte punten van Bruno Martins Indi zijn alleen voor leden

Wat het model voor de rest van het seizoen van hem verwacht, en zijn plek in de ranglijst van zijn linie, zie je met een lidmaatschap. Zijn prijs en zijn behaalde punten blijven voor iedereen zichtbaar. Voor 10 euro per jaar krijg je er de ploegbouwer-Excels bij, en een site zonder advertenties en zonder cookiebanner.

Bekijk Pouletips Premium, 10 euro per jaar

Wie is Bruno Martins Indi?

Bruno Martins Indi is een 34-jarige verdediger van Sparta Rotterdam. In de Eredivisie 2026/27 kwam hij tot 6 wedstrijden. Bekijk hoe Sparta Rotterdam het doet op de clubpagina en duel voor duel in het speelschema van Sparta Rotterdam.

Veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten maakte Bruno Martins Indi dit seizoen?

Bruno Martins Indi maakte 0 doelpunten en gaf 0 assists in 6 duels in de Eredivisie 2026/27.

Bij welke club speelt Bruno Martins Indi?

Bruno Martins Indi speelt bij Sparta Rotterdam in de Eredivisie.

Welke positie speelt Bruno Martins Indi?

Bruno Martins Indi is verdediger.

Hoeveel punten heeft Bruno Martins Indi dit seizoen al behaald?

Na 7 speelronden staat Bruno Martins Indi op 36 punten in Scorito TopCoach en 4 punten in ESPN Fantasy Voetbal en -1 punten in Coach van het Jaar. Elk spel telt anders, dus die getallen horen niet bij elkaar opgeteld te worden. Ze komen uit de doelpunten, assists, speelminuten en kaarten van de gespeelde wedstrijden, gerekend met de puntentelling van dat spel.

Wat kost Bruno Martins Indi in de poulespellen?

Bruno Martins Indi kost 1,2 miljoen in Scorito TopCoach. Hij staat voor 4,5 miljoen in ESPN Fantasy Voetbal en 1,8 miljoen in Coach van het Jaar.

Andere sleutelspelers van Sparta Rotterdam

Meer Eredivisie-tools

Schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief

Tips, voorspellingen en updates over al onze poules. Elke week gratis in je inbox.

Geen spam. Uitschrijven kan altijd.