FC Köln - Borussia Mönchengladbach voorspelling

Kansen FC Köln - Borussia Mönchengladbach

39% 26% 35%
FC Köln wint Gelijkspel Borussia Mönchengladbach wint

Meest waarschijnlijke uitslagen FC Köln - Borussia Mönchengladbach

Deze kansen komen uit de kampioensmarkt van de bookmakers en de eindstand van vorig seizoen, per wedstrijd doorgerekend. Zodra de bookmakers deze wedstrijd zelf prijzen, vervangen die odds dit model.

1-1
11.6%
2-1
8.6%
1-2
8.1%
2-2
6.6%
1-0
5.8%
2-0
5.6%
0-1
5.4%
0-0
5.2%

Verwachte goals FC Köln

1.63

Verwachte goals Borussia Mönchengladbach

1.54

Beide ploegen scoren

64%

Meer dan 2,5 goals

61%

Vorig seizoen

FC Köln
Plek 14 met 32 punten, 49 keer gescoord en 63 tegen.
Borussia Mönchengladbach
Plek 12 met 38 punten, 42 keer gescoord en 53 tegen.

FC Köln - Borussia Mönchengladbach: onderlinge historie

In de laatste 2 onderlinge duels won FC Köln er 0, won Borussia Mönchengladbach er 1 en eindigden er 1 in een gelijkspel.

Datum Wedstrijd Uitslag
21-03-2026 FC Köln - Borussia Mönchengladbach 3-3
08-11-2025 Borussia Mönchengladbach - FC Köln 3-1

Wedstrijdinfo

Stadion
RheinEnergieStadion
Stad
Cologne
Aftrap
weekend 9-11 okt
Speelronde
5 van 34

De rest van speelronde 5

Dagelijks de doorgerekende scores in je inbox

Ontvang elke speeldag de optimale voorspellingen voor jouw poule, plus een wekelijkse nieuwsbrief met poule-tips en voetbalnieuws. Gratis.

Voor welke poule(s) wil je tips?

Geen spam. Uitschrijven kan altijd.